Hodnotit / sdílet na:

Na bolest rychle s APO-IBUPROFEN RAPID 400mg soft capsules

Ženy vnímají bolest jinak než muži. Ženský mozek, oproti mužskému, zaznamenává pocit bolesti snadněji a na bolestivé vjemy reaguje dříve. Ženy se lépe vyrovnávají s trvalou bolestí nižší intenzity, pro muže je zase snesitelnější vyšší míra bolesti působící v krátkém čase.

Bolest se neobjevuje bezdůvodně, když nás však přepadne nečekaně a není čas na hledání příčiny, nabízí rychlé a účinné řešení APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules, který pomáhá při akutních záchvatech migrén, nárazové bolesti hlavy či dalších náhlých bolestech různého původu.

APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules je tekutá forma ibuprofenu v měkkých želatinových tobolkách, která přináší ještě rychlejší úlevu při mírných a středních bolestech. Pohotově pomáhá při migréně, bolestech hlavy, náhlých bolestech svalů nebo menstruačních bolestech. Díky tekutému obsahu se APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules snadněji vstřebává a rychleji zasáhne zdroj bolesti.

Tobolka neobsahuje syntetická barviva a díky oválnému tvaru se snadno polyká. Účinnou látkou je ibuprofen, který je jedním z nejužívanějších analgetik. APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules lze zakoupit bez receptu v lékárnách v praktickém balení po 10 a po 20 tobolkách. Orientační cena menšího balení je 63 Kč a většího balení 110 Kč.

APO-IBUPROFEN RAPID 400mg soft capsules


APO-IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.



Dětská výživa