Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Oblastní nemocnice, a.s. Mladá Boleslav

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Poděkování
Chtěla bych poděkovat za pomoc při poroduv Klaudiánově nemocnici. Rodila jsem zde 3.11.2012. Vše bylo v pořádku, porodní asistentka mi vše vysvětlila, starala se o mě, pomáhala až do samého porodu. Jen porodník, Dr. Kondo by mohl být citlivější a počkat, až začne působit mesocain před šitím!!! To je asi jediné, co mi kazí celkový pohled na přivedení miminka na svět. Ale v ČR je to asi běžné. Ještě jednou děkuji, i sestřičky na 6ti nedělí jsou příjemné a ochotné. Pokud se nám zadaří ještě jedno těhotenství, určitě budu rodit opět v Klaudiánově nemocnici, ale budu doufat, že potkám citlivějšího porodníka :-) nebo lépe, že nástřih nebude nutný.
Zlatonka (ID: 26333)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.01.2013 08:47:38

děkuji a chválím
Chtěla bych velmi poděkovat všem sestřičkám a lékařům z Klaudiánovy nemocnice, kde jsem 25.5.11 přivedla na svět svého syna. Porod probíhal plánovaným císařským řezem a vše bylo s ochotou všech sestřiček a doktorů perfektní. Všechno mi bylo vysvětleno, takže jsem přesně věděla co a kdy mě čeká. Především paní doktorka z anestezie byla výborná i během porodu. Dostala jsem odpověď na jakoukoliv otázku.
Co se týče kojení, tak se velmi snaží o "rozkojení" všech maminek, pokud o to stojí. S manželem plánujeme ještě jeden přírůstek do rodiny, takže s volbou porodnice mám jasno.. :)
mijala (ID: 22079)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.09.2011 15:24:51

poděkování
Chtěla bych poděkovat všem lékařům a sestřičkám jak na gynekologicko-porodnickém, tak na novorozeneckém oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Byli jste skvělí - při porodu i následné péči. Díky za citlivý přístup, úsměvy a naslouchání. Všem maminkám, které ještě neví, kde přivedou své miminko na svět ( a jsou z okolí blízkého či vzdálenějšího), doporučuji mladoboleslavskou porodnici:-))). Ještě jednou díky.
jana (ID: 17246)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.10.2010 11:46:42

Chválím
Chtěla bych se podělit o svůj dobrý pocit z Mladoboleslavské porodnice. Rodila jsem tu již po třetí ani jednou jsem neměla negativní zážitek, ale teď to předčilo moje očekávání. Porodní sály jsou úplně nové, vymalované veselými barvami a personál je jedním slovem skvělý! Hrozně milé porodní asistentky, příjemní lékaři, porod byl pohodový, žádný stres, což je v takovou chvíli pro maminku to nejdůležitější. Chválím a děkuji.
Allyx (ID: 6074)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.11.2008 09:09:17
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Užitečné stránky:  Mapa stránek | Použití cookies   Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní