Rodina: Výchova dětí v neúplné rodině

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Dobrý večer všem! Tak tohle je téma přesně pro mě. Já vychovávám svého syna sama, bez jeho táty. Nejsme spolu, on žije v zahraničí a vídají se maximálně jedenkrát ročně. Teď jsou alespoň v kontaktu přes messenger a whatsapp. S výchovou mi pomáhá můj otec, teda synův dědeček, který skvěle supluje roli táty. Teď spolu třeba předělávají nábytek na chalupě. Syn si přál k narozkám nové pracovní rukavice, aby mohl dědovi pořádně pomáhat, tak jsem mu koupil jedny tady: https://www.uvex-safety.cz/cs/.
26.03.2022 22:22:37
odpovědět
Batoh pro prvňáčka
Souhlasím s Klárou - batohy jsou fakt krásné - teď ještě vybrat ten nejhezčí :)
24.04.2021 22:18:04
odpovědět
Batoh pro prvňáčka
Batohy mají fakt krásné syn je už na druhém stupni, ale výběr mají i pro větší kluky. Díky za doporučení :)
22.04.2021 22:11:41
odpovědět
Batoh pro prvňáčka
Zdravím, souhlasím - na eshopu Zdravý batoh mají norské batohy Beckmann - jeden taky pro dcerku máme a je fakt výborný. Má ergonicky tvarovaná záda, je z kvalitního materiálu a je z inovativní technologií Air Flow.
18.04.2021 23:18:45
odpovědět
Batoh pro prvňáčka
Dobrý večer, koupila jsem batoh na eshopu Zdravý batoh, mrkněte - batohy mají krásné a opravdu kvalitní.
13.04.2021 22:37:07
odpovědět
Batoh pro prvňáčka
Ahoj, jaký batoh kupujete pro své budoucí prvňáčky? Poradíte mi třeba i eshop, kde mají větší výběr? Moc díky za komenty.
11.04.2021 16:40:13
odpovědět
RE: zapis otce do rodneho listu
AHOJKY mužeš ho nechat napsat do rodného listu a pak z něj mámit alimenty ale říkáš ,že je to angličan?když bude chtít vypaří se jak pára nad hrncem a už se tu nemusí ukázat.To je složité .Mam za to ,že když máš malého Tobiáška v péči tak pak nepotřebuješ žádný jeho podpis naopak on by musel žádat tebe aby mohl vzít malého ven za hranice.Opravdu rozhodnutí zda ano či ne zustane jen na tobě a ja Ti držím palečky i tvému maličkému.
20.05.2010 18:52:52
odpovědět
zapis otce do rodneho listu
Ahojky maminy, potrebuju poradit. otec meho 5ti mesicniho nechce byt zapsan do RL kvuli alimentum - nejsme spolu, protoze nam to neklapalo, dite nechtel, atd. (viz muj prispevek v sekci Tatinek u porodu!!!) Ja ale premyslim (a i moje rodina a pratele se mnou souhlasi), ze by mel na dite platit. on nechce byt vubec v jeho zivote (je to anglican), rekl, ze kdyz ne kazdy den, tak vubec. a platit se mu nechce.ja ale vim, ze muzu naridit u soudu zapis do RL a pote zazadat o alimenty a vyzivne na mou osobu. jake jsou ale nevyhody toho, ze je v rodnem liste? pokud se mi neco stane, on dostane maleho do pece, tzn Tobi byse stehoval do Anglie za nekym, koho nezna, jak by to bylo v pripade vyplnovani formularu za Tobiaska?-budu potrebovat i jeho podpisy a schvaleni? Proste v tom potrebuji pomoct. nejsem majetna zase tolik, abych si mohla dovolit dat malemu vse k plne spokojenosti. prosila jsem ho, aby zustal v jeho zivote, ale marne. A to ne kvuli penezum. Holky, poradte. mam ho nechat zapsat ci ne? moc dekuji
08.05.2009 20:47:18
odpovědět
Taky to nefungovalo
U našich to doma taky nikdy moc nefungovalo a my jsme to s bráchou a se sestrou vždycky věděli. Dnes už stojíme všichni tři na vlastních nohou a doma to pokračuje. Někdy je fakt asi lepší být bez jednoho z rodičů a aby to fungovalo. Nevím, zažila jsem jen takový život, tak se možná mýlím. Pravdou ale je, že nejlepší je mít oba rodiče, fungující rodinu a být bez starostí a šťastný.
03.12.2008 18:10:13
odpovědět
Rodina je všechno
Vyrůstala jsem sice spolu se sestrou, mamkou a tátou, ale našim to, co si pamatuju už od mého dětství nikdy moc nefungovalo. Pro každého to bylo už druhé manželství, takže by si člověk myslel, že se v něčem poučili, ale asi to tak není. Vždycky jsme cítily se sestrou, že to není mezi nimi ono. Jsou spolu i dneska, kdy my už máme svoje rodiny, svoje děti a asi se nikdy nerozejdou, ale mám to pořád v sobě a nikdo mi ten divný pocit nevezme. Takže někdy sice rodina může být úplná, ale nemusí fungovat tak dobře jako jeden rodič. Záleží prostě jen na tom jak každý bere život.
20.11.2008 19:02:24
odpovědět


Dětská výživa
dětský bazárek