Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BATOLÁTKA

Lokalita
KrajÚstecký kraj
MěstoLovosice
Plavání
Název BATOLÁTKA
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Škroupova 780/1
Lovosice
410 02

Adresa provozovny: Městský bazén Lovosice
Telefony/e-maily E - mail: batolatka@seznam.cz

Mob.: 725 092 298
Web www.batolatka.info
Popis služeb
Základní popis Zakladatelkou Batolátek je Ing. Irena Tomášková. Batolátka nabízejí kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Kurzy jsou organozovány buď individuálně nebo ve skupinách, u zákazníka doma, nebo ve veřejném bazénu. Batolátka nabízejí:
- plavání rodičů s dětmi od 18 měsíců do 4 let
- plavání dětí od 4 let bez rodičů
- dětské masáže
- plavání kojenců ve vaně od 6 týdnů do 5 měsíců.

Úkolem plavecké výuky je, aby se voda stala běžnou součástí života dětí. Aby se děti ve vodě nebály, ale zároveň z ní měly respekt. Cílem plavání je osvojit si základní plavecké dovednosti, správně zvládnout plavecké pohyby, rozvíjení fyzické zdatnosti a psychické odolnosti, otužovat organismus, adaptovat se na kolektiv.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6 týdnů do 5 měsíců:
- cena 1 zkušební lekce je 330kč
- cena 3 lekcí je 900kč
- cena 6 lekcí je 1 680kč (každá další lekce je 260kč)

Plavání dětí od 12 měsíců do 6 let: kurz 18 lekcí stojí 2 250kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 týdnů do 5 měsíců
Kurzy plavání probíhají ve vaně, v klidném domácícm prostředí. Děti mohou začít plavat po zahojení pupíku. Kurz se skládá ze 3 nebo 6 lekcí, které na sebe navazují. Délka lekce trvá minimálně 45 minut a maximálně 90 minut. Záleží na velikosti vany. Kurz vede zkušená instruktorka plavání, která Vám ukáže jak správně manipulovat s miminkem ve vodě i na suchu, jak miminko ošetřovat, porádí s psychomotorickým vývojem děťátka, s kojením a výživou. Kurz může být rozšířen i o masáže miminka.

Plavání dětí od 12 měsíců do 3 let
Kurz plavání má děti naučit tomu, aby se voda stala jejich běžnou součástí života. Kurz probíhá formou seznamování se s vodou, kombinací her ve vodě i na souši pomocí říkanek a hraček vhodných do vody. Během kurzu se děti učí i skákat do vody, potápět se, lovit hračky a orientovat se ve vodě a pod vodou. Děti jsou v kurzu rozděleny do skupin podle věku a jejich plaveckých dovedností.

Plavání dětí od 3 let do 6 let
Tento kurz plavání má za cíl naučit děti pohybovat se ve vodním prostředí, zvládnout základní plavecké dpovednosti, vést děti k aktivnímu plnění plaveckých sportů. Plavání v kurzu rozvíjí psychickou a fyzickou odolnost, je prevencí různých onemocnění, otužuje organismus dítěte. Děti jsou v kurzu rozděleny do skupin podle věku a jejich plaveckých dovedností.