Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB VODNÍČEK

Lokalita
KrajOlomoucký kraj
MěstoOlomouc
Plavání
Název BABY CLUB VODNÍČEK
Kontakty
Adresa BABY CLUB VODNÍČEK

Areál ZŠ Heyrovského 33
Olomouc
779 00
Telefony/e-maily E - mail: vodnicek@pomadol.cz

Tel. bazén: 585 416 041

Tel. vany: 585 750 627
Web www.pomadol.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Vodníček nabízí kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního věku. Plavání kojenců a batolat významně pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, otužuje organismus, podporuje správný psychomotorický vývoj dítěte, prohlubuje spánek, rozvíjí vzájemný vztah mezi rodičem a dítětem, rozvíjí koordinaci, rovnováhu i orientaci. Dítě si zvyká na určitý režim, na cizí prostředí a osoby.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 3. měsíců do 6. měsíců
Kurz plavání probíhá ve whirpool vaně, pod dohledem zkušené instruktorky plavání kojenců a batolat. Kurz probíhá formou individuálních lekcí, kde se rodič naučí základní a správné manipulaci s dítětem ve vodě i na suchu, masážím dítěte. Zkušené instruktorky rodičům poradí s psychomotorickým vývojem dítěte, jeho výživou, s kojením. Ve věku kolem 6. měsíců, po absolvování základního kurzu plavání ve vaně, mohou děti přecházet do velkého bazénu. Další kurzy na sebe navazují až do věku 5 let.

Plavání dětí od 6. měsíců do 5 let
Přibližně do 3 let věku dítěte plavou v bazéně s dětmi rodiče. Nenásilnou formou zábavy se zde učí základní plavecké dovednosti jako je splývání na zádech a na bříšku, výdechy do vody, skoky do vody, abecedu potápění. Od 3 let do 5 let plavou již děti bez rodičů a učí se základům plaveckých stylů jako jsou prsa, kraul a znak. Plavání v Baby Clubu Vodníček probíhá v bazénku se slanou (mořskou) vodou. Teploty vody se pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a lekce trvá okolo 30 minut. Děti jsou zařazeny do skupinek podle věku a schopností.dětský bazárek