Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Olomoucké káče

Lokalita
KrajOlomoucký kraj
MěstoOlomouc
Plavání
Název Olomoucké káče
Kontakty
Adresa Petr Heřmánek

U sportovní haly 542/3
Olomouc - Lazce
779 00
Telefony/e-maily E - mail: info@kace.cz

Tel.: 585 221 556
Web www.kace.cz
Popis služeb
Základní popis Olomoucké káče nabízí kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Základní snahou Olomouckého káčete je výchovným procesem zformovat vztah dětí k vodnímu prostředí, tak aby byl kladný vztah dítěte a vody součástí životního stylu. Kojenecké plavání je pohybová aktivita rodiče a dítěte ve vodním prostředí, které pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje správný psychomotorický vývoj, prohlubuje spánek, podporuje chuť k jídlu, otužuje, prohlubuje citový vztah mezi rodičem a dítětem.

Kvalita bazénové vody v Olomouckém káčeti podléhá platným, přísným hygienickým předpisům, které jsou kladeny na kvalitu vody ve které plavou kojenci. Díky technologii úpravy vody, která se v bazénu provádí, je výsledkem perfektně upravená voda s minimální zátěží chlorové desinfekce.
Provozní doba Plavání probíhá v po. - pá. od 8:00 - 18:00 hod.
Ceník Plavání dětí od 3. měsíce ve vaničkách: 1 lekce 30 minut stojí 200kč

Plavání dětí od 6.měsíců: 1 lekce 30 minut stojí 160kč

Plavání dětí do 3,5 let: 1 lekce 30 minut stojí 160kč

Plavání dětí od 3,5 let do 6 let: 1 lekce 45 minut stojí 140kč

Jednotlivé vstupy stojí 200kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 3. měsíců
Plavání probíhá buď ve vaně v klidném domácím prostředí, které je dítěti známé a to ihned po zahojení pupíku, nebo mohou rodiče zcela individuálně začít navštěvovat kurzy plavání probíhající ve velké rehabilitační vaně.

Plavání dětí od 6. měsíců
Tento kurz se nazývá základní kurz plavání. Děti jsou v něm rozděleny do skupin podle věku a dovedností. Maximální počet dětí ve skupince je 6 dětí+rodiče. Obsahem kurzu je nácvik základních úchopů a poloh, abeceda potápění. Na základní kurz navazují plynule další kurzy.

Plavání dětí do 3,5 let
Obsahem pokračovacího kurzu je zdokonalování získaných dovedností ze základního kurzu a postupné přidávání dalších činností. Záleží pouze na věku dítěte o jaké dovednosti se bude jednat. Maximální počet dětí ve skupince je 6 dětí + rodiče.

Plavání dětí od 3,5 let do 6 let
Zhruba od 3,5 roku věku mohou přejít děti do tzv. předplaveckého kurzu. Ve vodě jsou děti již samotné, bez doprovodu rodičů. Lekce trvá 45 minuta je vedena odbornou instruktorkou. Děti jsou do skupin rozděleny podle věku a dovedností a maximální počet dětí ve skupince je 6.