Hodnotit / sdílet na:

Plavání: HASTRMÁNEK - plavání kojenců

Lokalita
KrajPardubický kraj
MěstoPardubice
Plavání
Název HASTRMÁNEK - plavání kojenců
Kontakty
Adresa Hastmánek - plavání kojenců
Radka Hošková

Masarykovo náměstí 2633
Pardubice - Zelené předměstí
(suterén objektu Interhotel Labe)
530 02
Telefony/e-maily E - mail: radkahoskova@tiscali.cz

Mob.: 777 076 467
Web www.hastrmanek.unas.cz
Popis služeb
Základní popis Klub Hastrmánek pořádá kurzy plavání kojenců a batolat od 6. týdne do 3 let věku dítěte. Klub svoji činnost v Pardubicích zahájil v září 2003. Kurzy plavání probíhají v prostorách suterénu hotelu Labe a to od pondělí do pátku, po celý rok. V klubu si můžete zakoupit plavecké pomůcky, plavky pro děti a hračky do vody. Kurzy plavání probíhají v bazénku se slanou vodou, která je díky použité technologii desinfekce bakteriologicky nezávadná, nemá nepříjemný chlorový zápach a nezpůsobuje podráždění očí a pokožky. Bazén je určen pouze pro kojenecké plavání. Teplota ody v něm je 32 - 34 stupňů Celsia, výška hladiny 120cm. Součástí prostoru klubu je odpočinková místnost a herna pro děti.

Plavání kojenců pozitivně ovlivňuje srdečně - cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje správný psychomotorický vývoj dítěte, podporuje chuť k jídlu, prohlubuje spánek, upevňuje citový vztah mezi rodičem a dítětem, otužuje organismus.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6. týdnů ve vaně: lekce stojí 300kč

Plavání dětí od 3. měsíce do 3 let: kurz 10 lekcí stojí 2 000kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6. týdnů
Plavání probíhá ve vaně v klidném domácím prostředí. Instruktorka plavání dochází do rodiny. Začít s plaváním lze až po zahojení pupíku.

Plavání dětí od 3. měsíců do 3 let
Plavání probíhá v bazénu hotelu Labe. Probíhá ve skupinkách, kde jsou děti rozděleny podle věku a svých plaveckých dovedností. Maximální počet dětí ve skupince je 5 dětí. Náplní jednotlivých lekcí je hra a cvičení rodičů s dětmi ve vodě, nácvik správné manipulace, úchopů a poloh, abeceda potápění, skoky do vody, otužování, masáže. Vše probíhá pod dozorem zkušené instruktorky plavání. Délka jednotlivých lekcí je 45 minut, pobyt ve vodě v závislosti na věku dětí činí okolo 30 minut.dětský bazárek