Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecká škola Betynka (AXA)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 1
Plavání
Název Plavecká škola Betynka (AXA)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Plavecká škola Betynka
Suchý vršek 2115/14
Praha 5
158 00

Adresa provozovny:

AXA
Na Poříčí 40
Praha 1
Telefony/e-maily E - mail: betynka@betynka@cz

Mob.: 603 539 767

Mob.: 606 423 602
Web www.betynka.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecká škola Betynka je organizace, která se zabývá smysluplným využitím volného času rodičů i dětí. Nabízí kurzy plavání, ale i sportovní, turistické, poznávací a kulturní akce. Plavecká škola pořádá kurzy plavání pro děti od 2 týdnů až do 18 let. Rovněž nabízí

- plavecké kurzy pro seniory
- plavecké kurzy pro dospělé
- ploutvování
- vodní pólo
- aquaaerobic
- plavání pro těhotné
- pobytové akce
- poznávací akce
- závody.

Plavecké kurzy trvají 10 - 20 týdnů a konají se vždy 1 - 2x týdně, a to podle pokročilosti a věku dětí. Děti jsou do skupin zařazeny v závislosti na věku a jejich dovednostech. Plavecké kurzy vedou kvalifikovaní a vyškolení instruktoři a učitelé.

Plavání je přirozený pohyb, který pozitivně podporuje srdečně cévní systém, správný psychomotorický vývoj, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem, otužuje organismus, dítě lépe spí, zlepšuje se mu střevní peristaltika. Během kurzů plavání se děti naučí zvládnout základní plavecké dovednosti a učí se základům plaveckých stylů, získávají nové přátele, učí se abecedu potápění.

Plavecká škola Betynka pořádá kurzy plavání v bazénech v různých částech Prahy. Kurzy se konají v bazénu Hotel Carol (Praha 9), Sport Club u Divadla (Praha 1), SOU Zelený pruh (Praha 4), ZŠ Weberova (Praha 5), Gymnázium J.Heyrovského (Praha 5), SPŠ Třebešín (Praha 10) a AXA (Praha 1).
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 3 let do 6 let
Cílem výuky takto starých dětí je naučit je základním plaveckým dovednostem jako jsou splývání na bříšku a na zádech, skoky do vody, dýchání do vody, orientace ve vodě. Děti plavou v doprovodu rodičů. Ve skupince je maximálně 8 -11 dětí.

Plavání dětí od 3 let do 7 let
Cílem výuky takto starých dětí je naučit je základním plaveckým dovednostem jako jsou splývání na bříšku a na zádech, skoky do vody, dýchání do vody, orientace ve vodě. Děti plavou samostatně bez doprovodu rodičů. Ve skupince je maximálně 8 -11 dětí.