Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub ŠIPKA (Ostrovní ulice)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 1
Plavání
Název Plavecký klub ŠIPKA (Ostrovní ulice)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Nad lesním divadlem 1354/8a
Praha 4
142 00

Adresa provozovny:

Ostrovní 9
Praha 1
Telefony/e-maily E - mail: plavani-sipka@volny.cz

Tel.: 222 362 006
Web www.plavani-sipka.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub ŠIPKA pořádá především kurzy plavání pro děti od 5 do 18 let, plavání pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let, kurzy plavání pro dospělé neplavce a kondiční plavání pro mládež a dospělé. Rovněž nabízí individuální kurzy (pro cizince v anglickém jazyku), aquaaerobik a akce pro ženy.

Kurzy jsou vedeny zábavnou formou, s důrazem na nácvik správného provedení plaveckého způsobu. Do výuky v kurzech plavání jsou zde zařazeny i osoby a děti s mentálním nebo fyzickým postižením. Pro ně jsou otevřeny speciální kurzy. Klub ŠIPKA preferuje především začátek výuky od 3 let - nejprve formou výuky plavání rodičů a dětí, později (okolo 5 let) výuku ve skupinách.

Kurzy plavání probíhají v několika bazénech v Praze. Na Ostrovní ulici probíhají kurzy pro děti od 3 let do 5 let v doprovodu rodičů a kurzy pro děti od 5 let do 8 let (plavci, poloplavci, neplavci). Rodiče mohou výuku po celou dobu sledovat a být v kontaktu s instruktorem. Děti se zde naučí základním plaveckým dovednostem a jeden či dva plavecké způsoby. Při kurzech plavání v klubu ŠIPKA se klade velký důraz na přátelskou atmosféru a individuální přístup. Kurzy probíhají jednou týdně.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání