Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Studio LODIČKA (Bazén Boscolo)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 1
Plavání
Název Studio LODIČKA (Bazén Boscolo)
Kontakty
Adresa Studio Lodička (Bazén Boscolo Hotel Carlo IV)

Senovážné náměstí 991/13
Praha 1
110 00
Telefony/e-maily E - mail:
- info@studio-lodicka.cz
- frantikova@studio-lodicka.cz
- kropackova@studio-lodicka.cz

Kontaktní osoba Mgr.Milada Frantíková mob.: 737 937 122

Kontaktní osoba Mgr.Vlasta Kropáčková mob.: 737 282 925

Studio Lodička mob.: 733 177 822
Web www.studio-lodicka.cz
Popis služeb
Základní popis Studio Lodička nabízí plavání miminek ve vaně, kurzy plavání kojenců, batolat a dětí do 6 let. Plavání dětí od 6. týdnů do 6. měsíců probíhá ve vaně v klidném domácím prostředí. Od 6. měsíců děti plavou v bazénech Boscolo v Hotelu Carlo IV a v Bazénu Pražačka.

Bazén Boscolo v Hotelu Carlo IV je luxusní lázeňský komplex v prostoru historických podzemních sklepů s mnoha sloupy a klenbami. V prostorech lázní lze využívat i saunu a páru. Po plavání je zde možno využít odpočívárnu, kde si můžete dát i kávu. Místo pro úschovu kočárků je zde zajištěno. K dispozici jsou zde i krmící židličky a ohrádky.

Plavání se zdá být jednoduchou činností, ale je velice důležité, aby již od počátku probíhalo pod dohledem zkušené instruktorky. Pohybem ve vodě dítě získá cit pro vodu, naučí se orientovat pod vodní hladinou a správně dýchat do vody. Tyto dovednosti ho mohou uchránit před utonutím. Plavecké dovednosti by měly být získávány formou zábavy, kontakt dítěte by měl být příjemný. Plavání kojenců, batolat a dětí pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje psychomotorický vývoj dítěte, otužuje organismus, upevňuje citovou vazbu mezi dítětem a rodičem, podporuje chuť k jídlu, prohlubuje spánek, posiluje zádové svaly.
Provozní doba Plavání dětí od 6. měsíců do 6. let probíhá v prostoru Bazénu Boscolo Hotel Carlo IV každé út. a st. od 9:00 - 13:00 hod.
Ceník Plavání dětí od 6. týdnů do 6. měsíců: lekce stojí 520kč

Plavání dětí od 6. měsíců do 6. let v Bazénu Boscolo:
- cena lekce při platbě celého kurzu je 390kč
- cena lekce při jednotlivé platbě je 430kč

Studio Lodička poskytuje sourozenecké slevy ve výši 500kč.
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6. týdnů do 6. měsíců
Kurzy plavání probíhají ve vaně v klidném domácím prostředí. Lekce trvají 60-90 minut a jsou vedeny zkušenou instruktorkou plavání, která rodiče naučí správné manipulaci s miminkem na suchu i ve vodě, naučí děťátko masírovat, poradí jak a čím podpořit správný psychomotorický vývoj dítěte.

Plavání dětí od 6. měsíců do 6. let
Délka samotné lekce plavání je 30 minut plavání v bazénu a dále možnost 15 minut využívat saunu a páru.


Výživa a vitamíny

dětský bazárek