Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB KENNY, s.r.o. (Praha Benice)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 10
Plavání
Název BABY CLUB KENNY, s.r.o. (Praha Benice)
Kontakty
Adresa BABY CLUB KENNY, s.r.o., Praha Benice

Květnového povstání 194
Praha - Benice
103 00
Telefony/e-maily E-mail: info@kenny.cz

Komtaktní osoba Petra Turoňová mob.: 736 520 420
Web www.kenny.cz
Popis služeb
Základní popis BABY CLUB KENNY, s.r.o. je zaměřen především na plavání kojenců, batolat, dětí předškolního a školního věku. Nabízí však i řadu dalších aktivit a služeb:

- Cvičení pro těhotné ženy
- Plavání pro těhotné ženy
- Kurzy manipulačních technik a psychomotorický vývoj pro děti do
12.měsíců
- Otužování a masáže kojenců
- Kreativní programy pro rodiče s dětmi
- Besedy rodičů s odborníky
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání kojenců do šesti měsíců
Plavání kojenců do šesti měsíců probíhá buď v malé dětské vaničce, kyblíku, sprchováním, ve velké vaně či ve speciálním bazénu s kvalitní vodou. Lekce plavání mají dětem prohloubit vzájemné porozumění s rodičem a upevnit mezi nimi vzájemné pouto. Dítě lépe jí a spí. Plaváním dochází k všestrannému zdravému vývoji dítěte, k otužování organismu. Zároveň si dítě osvojí nenásilnou formou základní plavecké dovednosti, které jsou nezbytné pro případnou pozdější výuku plavání.

Plavání s dětmi od 6 měsíců do 3 let věku
Tyto lekce plavání mají za cíl prohloubit vzájemné porozumění a citové vazby mezi dítětem a rodičem. Je to smysluplný čas, který rodič dítěti věnuje a zpestřuje mu tak i denní režim. Dítě se při absolvování lekcí připravuje i na vstup do kolektivu, při hodinách rozvíjí svojí kázeň, vůli a vytrvalost.

Plavání dětí od 3 do 10 let věku
Dítě si v těchto kurzech zdokonaluje základní plavecké dovednosti, učí se základům plaveckých stylů a pohybů. Dochází k rozvoji vůle, kázně a vytrvalosti. Dítě se připravuje na vstup do kolektivu, otužuje se, dochází k prohloubení a zkvalitnění dýchání dítěte.dětský bazárek