Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Vydrýsek - plavání dětí (Flora-Carpe Diem)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 3
Plavání
Název Vydrýsek - plavání dětí (Flora-Carpe Diem)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Jana Vydrová
Vydrýsek - plavání dětí
Květnového vítězství 1738/14
Praha 4 - Chodov
149 00

Provozovna:

Bazén Flora - Carpe Diem
Jíčínská 4
Praha 3
130 00
Telefony/e-maily E - mail: info@vydrysek.cz

Kontaktní osoba Jana Vydrová mob.: 773 225 777

Zápisy omluvy a náhradní lekce na plavání v bazéně Flora:
- E - mail: plavanivydrysek@volny.cz
- Kontaktní osoba Jaroslava Šeďová mob.: 777 771 437
Web www.vydrysek.info
Popis služeb
Základní popis Vydrýsek se zaměřuje především na pořádání kurzů plavání kojenců a batolat. Rodiče se v kurzech naučí správné manipulaci s dítětem ve vodě i na suchu, masáže dětí, jak správně kojit. Kurzy jsou vedeny zkušenými instruktorkami plavání kojenců a batolat. Plavání s miminky je zcela přirozené a nenásilné cvičení, které pomáhá rovnoměrnému psychomotorickému vývoji dítěte, podporuje rozvoj dýchání, srdíčka. Děti jsou zdravější, otužilejší. Děti se v kurzech naučí orientaci nad i pod vodou, výdechy do vody, splývavé polohy na zádech i na bříšku, skokům do vody s potopením a vyplaváním na hladinu, základy plaveckých stylů.

Vydrýsek pro rodiče s dětmi pořádá i krátkodobé pobyty se zaměřením na plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, které jsou spojeny s dalším programem.

Vydrýsek má pobočky na Praze 4 - Chodov, kde se plave ve vaničkách a to do 6-ti měsíců věku. V tomto klubu na Chodově je připraven i dětský koutek pro starší sourozence. Pobočky Praha 3 - Flora, Praha 4 - Vyšehrad, Praha 5 - Hůrka se zaměřují na pokračovací kurzy plavání.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6.měsíců do 3 let: kurz 13 lekcí stojí 3 840kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6. měsíců do 3 let
Kurzy probíhají v bazénu Flora, přímo u metra A. Kurzy v tomto bazénu jsou určeny pro děti od 6. měsíců. Lekce probíhají pod dozorem a s asistencí instruktorky plavání v klidném a příjemném prostředí. Bazén má rozměry 3 x 4 m a teplota vody je 30 stupňů Celsia. Bazén má velice hezké zázemí a po plavání je zde možnost si posedět v přilehlé kavárně Carpe Diem, která je vyhrazena pouze pro rodiče s dětmi a není přístupná veřejnosti.dětský bazárek