Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Baby club Terezka

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Baby club Terezka
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Baby club Terezka - poliklinika Litochleby
Hviezdoslavova 1600/6
Praha 4
149 00
Telefony/e-maily E mail: info@plavani-miminek.cz

Mob.: 606 902 916
Web www.plavani-miminek.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Terezka nabízí kurzy plavání kojenců od 6. měsíců do 4 let a to pod vedením zkušených instruktorů plavání.

Kurzy plavání Baby clubu Terezka probíhají v bazénu Carpe Diem a v bazénu se slanou vodou na Poliklinice Litochleby.

Plavání dětí pozitivně ovlivňuje srdečně - cévní systém, působí na správný psychomotorický vývoj dítěte, otužuje organismus, zlepšuje střevní peristaltiku, prohlubuje spánek, zlepšuje chuť k jídlu, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem. Správná technika dýchání při plavání zajišťuje dostatečnou výměnu kyslíku i v okrajových částech plic, pohyb ve vodě může pomoci i k odstranění různých nedostatků a vad v držení těla. Dítě se v kurzech plavání naučí základům plaveckých dovedností, skokům do vody, splývání na zádech a bříšku, abecedu potápění.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí v Bazénu Poliklinika Litochleby
Plavání probíhá v bazénu se slanou vodou, který je určen výhradně pro kojenecké plavání. Neprobíhá zde žádná jiná aktivita. Baby club Terezka je zcela přizpůsoben potřebám těch nejmenších miminek. Nechybí zde ohrádky, krmící židličky, přebalovací pulty, podložky. Rozměry bazénu jsou 3 x 5 metrů. V clubu nechybí dětský koutek a herna, které jsou zařízeny houpačkou, klouzačkou, televizí, DVD, kreslícím koutkem apod. Je zde možnost poskytnutí občerstvení.