Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Puleček (Club Hotel Průhonice)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Plavecký klub Puleček (Club Hotel Průhonice)
Kontakty
Adresa Plavecký klub Puleček

Matuškova 786/10
Praha 4
149 00
Telefony/e-maily E - mail: klubpulecek@volny.cz

Kontaktní osoba Kateřina Vosková (metodika plavání, skupiny, ceny) mob.:603 331 708

Kontaktní osoba Radana Sládková (plavání miminek, absence, storna) mob.: 777 840 870

Kontaktní osoba Šárka Horáčková (angl.instruktor) mob.: 777 031 130
Web www.pulecek.cz
Popis služeb
Základní popis Klub Puleček organizuje plavání kojenců, dětí a batolat. Rovněž nabízí pobyty s angličtinou a prodej plaveckých pomůcek.

Plavecké kurzy klubu Puleček se konají v bazénu Hotelu Floret (plavání dětí od 6. měsíců do 4 let a děti starší 4 let) a v relaxačním bazénu Clubu Hotel Průhonice (plavání dětí od 6.měsíců do 4 let).

Plavání dětí podporuje pozitivně střevní peristaltiku, pozitivně působí na srdečně-cévní systém, může pomoci k odstranění vad páteře, podporuje správný psychomotorický vývoj, prohlubuje spánek, zvyšuje chuť k jídlu, prohlubuje vazbu mezi dítětem a rodičem, otužuje organismus. Správná technika dýchání při plavání zlepšuje kapacitu plic.

Kurzy plavání v klubu Puleček probíhají pod vedením zkušených instruktorů plavání, kteří se formou hry snaží rozvinout pozitivní vztah dítěte k vodě, rozvinout plaváním jeho pohybové schopnosti. Výuka může probíhat buď v českém, anglickém jazyce nebo oběma jazyky souběžně.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6.měsíců do 4 let v bazénu Clubu Hotel Průhonice:
- kurz 16 lekcí probíhající v českém jazyce stojí 4 480kč
- kurz 16 lekcí probíhající v anglickém jazyce stojí 5 120kč
- 1 lekce v českém jazyce stojí 280kč
- 1 lekce v anglickém jazyce stojí 320kč

Plavání dětí od 2.týdnů do 6. měsíců: kurz 5 lekcí stojí 2 900kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2. týdnů do 6. měsíců
Kurzy plavání probíhají přímo ve vaně, v klidném domácím prostředí. Plavání vede zkušená instruktorka plavání kojenců a batolat. V průběhu kurzu rodiče instruktorka seznámí s tím, jak miminko správně držet a co s ním ve vodě dělat, naučí je jak ho polohovat ve vaně. Teplota vody ve vaně by měla být 37 stupňů Celsia, postupně se snižuje až na 32 stupňů Celsia. Lekce trvá 5 - 20 minut a koná se 1x za týden. Kurz se skládá z pěti lekcí a jeho výsledkem je potopení dítěte pod hladinu.

Plavání dětí od 6. měsíců do 4 let
Tyto kurzy jsou zaměřeny především na přípravnou fázi plavecké výuky. Probíhají formou zábavy, dítě si nejen vodě přivykne ale rozvinou se i jeho pohybové schopnosti. Plavání dětí probíhá pod vedením zkušeného instruktora plavání. Kurzy probíhají za doprovodu rodičů. Relaxační bazén je velice moderní, a má rozměry 6 x 12 metrů. Jeho hloubka je 140cm. Kvalita vody v bazénu je velice vysoká. V bazénu je mírně slaná voda, která je velice vhodná pro alergiky a astmatiky. Teplota vody je 28 - 29 stupňů Celsia. K bazénu patří rozsáhlé zázemí s finskou saunou, masážemi apod.