Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Puleček (Hotel Floret)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Plavecký klub Puleček (Hotel Floret)
Kontakty
Adresa Plavecký klub Puleček

Matuškova 786/10
Praha 4
149 00
Telefony/e-maily E - mail: klubpulecek@volny.cz

Kontaktní osoba Kateřina Vosková (metodika plavání, skupiny, ceny) mob.:603 331 708

Kontaktní osoba Radana Sládková (plavání miminek, absence, storna) mob.: 777 840 870

Kontaktní osoba Šárka Horáčková (angl.instruktor) mob.: 777 031 130
Web www.pulecek.cz
Popis služeb
Základní popis Klub Puleček organizuje plavání kojenců, dětí a batolat. Rovněž nabízí pobyty s angličtinou a prodej plaveckých pomůcek.

Plavecké kurzy klubu Puleček se konají v bazénu Hotelu Floret (plavání dětí od 6. měsíců do 4 let a děti starší 4 let) a v relaxačním bazénu Clubu Hotel Průhonice (plavání dětí od 6.měsíců do 4 let).

Plavání dětí podporuje pozitivně střevní perostaltiku, pozitivně působí na srdečně-cévní systém, může pomoci k odstranění vad páteře, podporuje správný psychomotorický vývoj, prohlubuje spánek, zvyšuje chuť k jídlu, prohlubuje vazbu mezi dítětem rodičem, otužuje organismus. Správná technika dýchání při plavání zlepšuje kapacitu plic.

Kurzy plavání v klubu Puleček probíhají pod vedením zkušených instruktorů plavání, kteří se formou hry snaží rozvinout pozitivní vztah dítěte k vodě, rozvinout plaváním jeho pohybové schopnosti. Výuka může probíhat buď v českém, anglickém jazyce nebo oběma jazyky souběžně.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6.měsíců do 4 let v bazénu Hotelu Floret:
- kurz 16 lekcí probíhající v českém jazyce stojí 4 000kč
- 1 lekce v českém i anglickém jazyce stojí 250kč

Plavání dětí od 4 let v bazénu Hotelu Floret:
- kurz 16 lekcí probíhající v českém jazyce stojí 2 560kč
- kurz 16 lekcí s výukou abecedy potápění stojí 3 360kč

Plavání dětí od 2.týdnů do 6. měsíců: kurz 5 lekcí stojí 2 900kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2. týdnů do 6. měsíců
Kurzy plavání probíhají přímo ve vaně, v klidném domácím prostředí. Plavání vede zkušená instruktorka plavání kojenců a batolat. V průběhu kurzu rodiče instruktorka seznámí s tím, jak miminko správně držet a co s ním ve vodě dělat, naučí vás jak ho polohovat ve vaně. Teplota vody ve vaně by měla být 37 stupňů Celsia, postupně se snižuje až na 32 stupňů Celsia. Lekce trvá 5 - 20 minut a koná se 1x za týden. Kurz se skládá z pěti lekcí a jeho výsledkem je potopení dítěte pod hladinu.

Plavání dětí od 6. měsíců do 4 let
Tyto kurzy jsou zaměřeny především na přípravnou fázi plavecké výuky. Probíhají formou zábavy, dítě si nejen vodě přivykne ale rozvinou se i jeho pohybové schopnosti. Plavání dětí probíhá pod vedením zkušeného instruktora plavání. Maximální počet dětí ve skupince je 5. Kurzy probíhají za doprovodu rodičů. Výuka trvá 25 minut a 5 minut je pobyt ve vířivém bazénku. Bazén je velice moderní, dlouhý 12 metrů a hluboký 1,4 m. Kvalita vody v bazénu je velice vysoká. Teplota vody je 28 stupňů Celsia.

Plavání dětí od 4 let
V těchto kurzech se děti seznámí se základními plaveckými dovednostmi. Hodiny probíhají formou zábavy, dítě si nejen vodě přivykne ale rozvinou se i jeho pohybové schopnosti. Hodiny jsou vedeny v anglickém a českém jazyce. Plavání dětí probíhá pod vedením zkušeného instruktora plavání. Maximální počet dětí ve skupince je 5. Kurzy probíhají bez doprovodu rodičů. Výuka trvá 45 minut. Bazén je velice moderní, dlouhý 12 metrů a hluboký 1,4 m. Kvalita vody v bazénu je velice vysoká. Teplota vody je 28 stupňů Celsia.


Dětská výživa

dětský bazárek