Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Vydrýsek - plavání dětí (Chodov)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Vydrýsek - plavání dětí (Chodov)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Jana Vydrová
Vydrýsek - plavání dětí
Květnového vítězství 1738/14
Praha 4 - Chodov
149 00
Telefony/e-maily E - mail: info@vydrysek.cz

Kontaktní osoba Jana Vydrová mob.: 773 225 777

Zápisy omluvy a náhradní lekce na plavání ve vaničkách Chodov:
- E - mail: andreapodlipna@seznam.cz
- Mob.: 605 218 971
Web www.vydrysek.info
Popis služeb
Základní popis Vydrýsek se zaměřuje především na pořádání kurzů plavání kojenců a batolat. Rodiče se v kurzech naučí správné manipulaci s dítětem ve vodě i na suchu, masáže dětí, jak správně kojit. Kurzy jsou vedeny zkušenými instruktorkami plavání kojenců a batolat. Plavání s miminky je zcela přirozené a nenásilné cvičení, které pomáhá rovnoměrnému psychomotorickému vývoji dítěte, podporuje rozvoj dýchání, srdíčka. Děti jsou zdravější, otužilejší. Děti se v kurzech naučí orientaci nad i pod vodou, výdechy do vody, splývavé polohy na zádech i na bříšku, skoky do vody s potopením a vyplaváním na hladinu, základy plaveckých stylů.

Vydrýsek pro rodiče s dětmi pořádá i krátkodobé pobyty se zaměřením na plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, které jsou spojeny s dalším programem.

Vydrýsek má pobočky na Praze 4 - Chodov, kde se plave ve vaničkách a to do 6-ti měsíců věku. V tomto klubu na Chodově je připraven i dětský koutek pro starší sourozence. Pobočky Praha 3 - Flora, Praha 4 - Vyšehrad, Praha 5 - Hůrka se zaměřují na pokračovací kurzy plavání.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí do 6 měsíců ve vaně v klubu: kurz 6 lekcí stojí 2 700kč

Jednorázová lekce ve vaně v klubu: 500kč

Zkušební lekce ve vaně v klubu: 400kč

Plavání dětí do 6.měsíců doma: kurz 3 lekcí stojí 1 500kč

Jednorázová lekce doma: 600kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 6. měsíců
Kurzy probíhají buď v areálu MŠ Chodov nebo v klidném domácím prostředí.

Kurzy v klubu Vydrýsek jsou určeny dětem do 6- ti měsíců, ale díky speciálně navrhnuté vaně s regulací teploty vody, která je dostatečně velká, aby v ní mohl být rodič i s dítětem, zde mohou plavat děti až do 9 měsíců věku. Lekce probíhají pod dozorem a s asistencí instruktorky plavání v klidném a příjemném prostředí. Celková délka lekce je 45-60 minut.

Kurzy, které probíhají v klidném domácím prostředí trvají zhruba 60 minut. Jsou vedeny zkušenou instruktorkou plavání kojenců a batolat, která rodiče naučí i správné manipulaci s dítětem a základní práci s dítětem ve vaně.