Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Vydrýsek - plavání dětí (Vyšehrad- Areál Jedličkova ústavu)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 4
Plavání
Název Vydrýsek - plavání dětí (Vyšehrad- Areál Jedličkova ústavu)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Jana Vydrová
Vydrýsek - plavání dětí
Květnového vítězství 1738/14
Praha 4 - Chodov
149 00

Provozovna:

Bazén Vyšehrad - Areál Jedličkova ústavu
U Jedličkova ústavu 1349/2
Praha 4
140 00
Telefony/e-maily E - mail: info@vydrysek.cz

Kontaktní osoba Jana Vydrová mob.: 773 225 777

Zápisy omluvy a náhradní lekce na plavání v bazéně Vyšehrad:
- E - mail: plavanivydrysek@volny.cz
- Kontakt. osoba Jaroslava Šeďová mob.:777 771 437
Web www.vydrysek.info
Popis služeb
Základní popis Vydrýsek se zaměřuje především na pořádání kurzů plavání kojenců a batolat. Rodiče se v kurzech naučí správné manipulaci s dítětem ve vodě i na suchu, masáže dětí, jak správně kojit. Kurzy jsou vedeny zkušenými instruktorkami plavání kojenců a batolat. Plavání s miminky je zcela přirozené a nenásilné cvičení, které pomáhá rovnoměrnému psychomotorickému vývoji dítěte, podporuje rozvoj dýchání, srdíčka. Děti jsou zdravější, otužilejší. Děti se v kurzech naučí orientaci nad i pod vodou, výdechy do vody, splývavé polohy na zádech i na bříšku, skoky do vody s potopením a vyplaváním na hladinu, základy plaveckých stylů.

Vydrýsek pro rodiče s dětmi pořádá i krátkodobé pobyty se zaměřením na plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku, které jsou spojeny s dalším programem.

Vydrýsek má pobočky na Praze 4 - Chodov, kde se plave ve vaničkách a to do 6-ti měsíců věku. V tomto klubu na Chodově je připraven i dětský koutek pro starší sourozence. Pobočky Praha 3 - Flora, Praha 4 - Vyšehrad, Praha 5 - Hůrka se zaměřují na pokračovací kurzy plavání.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 měsíců do 3 let
Kurzy probíhají v bazénu Vyšehrad, kousek od stanice metra C. Kurzy probíhají ve dvou bazénech, které splňují vysoké nároky na hygienu kladené pro plavání kojenců. Při úpravě vody jsou použity ty nejmodernější technologie včetně ionizace. Menší bazén má teplotu 32 - 34 stupňů Celsia a v tomto bazénu plavou děti od 6 měsíců do zhruba 12 měsíců. Voda ve větším bazénu je 29 stupňů Celsia a bazén je určen pro děti od 12 měsíců. Lekce probíhají pod dozorem a s asistencí instruktorky plavání v klidném a příjemném prostředí.