Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB KENNY, s.r.o. (Gymnázium Heyrovského)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 5
Plavání
Název BABY CLUB KENNY, s.r.o. (Gymnázium Heyrovského)
Kontakty
Adresa BABY CLUB KENNY, s.r.o., Gymnázium Heyrovského

Mezi školami 2475/29
Praha - Stodůlky 158 00
Telefony/e-maily E-mail: info@kenny.cz

Kontaktní osoba Jana Kučerová ,ob.: 736 520 402
Web www.kenny.cz
Popis služeb
Základní popis BABY CLUB KENNY, s.r.o. je zaměřen především na plavání kojenců, batolat, dětí předškolního a školního věku. Nabízí však i řadu dalších aktivit a služeb. Nabízí:

- Cvičení pro těhotné ženy
- Plavání pro těhotné ženy
- Kurzy manipulačních technik a psychomotorický vývoj pro děti
- Otužování a masáže kojenců
- Kreativní programy pro rodiče s dětmi
- Besedy rodičů s odborníky
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání kojenců do šesti měsíců
Plavání kojenců do šesti měsíců probíhá buď v malé dětské vaničce, kyblíku, sprchováním, ve velké vaně či ve speciálním bazénu s kvalitní vodou. Lekce plavání mají dětem prohloubit vzájemné porozumění s rodičem a upevnit mezi nimi vzájemné pouto. Dítě lépe jí a spí. Plaváním dochází k všestrannému zdravému vývoji dítěte, k otužování organismu. Zároveň si dítě osvojí nenásilnou formou základní plavecké dovednosti, které jsou nezbytné pro případnou pozdější výuku plavání.

Plavání s dětmi od 6 měsíců do 3 let věku
Tyto lekce plavání mají za cíl prohloubit vzájemné porozumění a citové vazby mezi dítětem a rodičem. Je to smysluplný čas, který rodič dítěti věnuje, zpestřuje mu denní režim. Dítě se při absolvování lekcí připravuje i na vstup do kolektivu, při hodinách se rozvíjí kázeň, vůle a vytrvalost dítěte.

Plavání dětí od 3 do 10 let věku
Dítě si v těchto kurzech zdokonaluje základní plavecké dovednosti, učí se základům plaveckých stylů a pohybů. Dochází k rozvoji vůle, kázně a vytrvalosti. Dítě se připravuje na vstup do kolektivu, otužuje se, dochází k prohloubení a zkvalitnění dýchání dítěte.