Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Centrum rodinných aktivit MODRÝ TYGŘÍK, s.r.o (Praha 8)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 8
Plavání
Název Centrum rodinných aktivit MODRÝ TYGŘÍK, s.r.o (Praha 8)
Kontakty
Adresa Centrum rodinných aktivit MODRÝ TYGŘÍK, s.r.o

Hotel Smíšek
Na Úbočí 10
Praha 8
181 00
Telefony/e-maily - koordinátora programů: Renata Suková, 734 650 294
- plavání v domácnostech, individuální lekce: Marta Frydrychová, 603 420 008
- recepční (Lázně Relax): Petra Matějková, 603 145 120
- recepční (Hotel Smíšek): Veronika Stibůrková, 775 344 228

- informace, organizace kurzů, přihlášky, koordinátora programů:
info@modrytygrik.cz
- vedení společnosti, jednatel, komunikace s partnery: marta.frydrychova@centrum.cz
- plavání v domácím prostředí, individuální lekce:
marta.frydrychova@centrum.cz
Web www.modrytygrik.cz
Popis služeb
Základní popis Prostřednictvím našich kurzů a programů se snažíme nabídnout rodičům a jejich dětem radostnou hru ve vodě i na suchu. Protože naši nejmenší se s našim světem teprve seznamují, potřebují ke svému objevování a vývoji spoustu informací, podnětů a stimulů. Ne všechny podněty, které k dětem přicházejí jsou však adekvátní jejich potřebám. Proto naše kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky a tím zajišťujeme kvalitní péči o naše nejmilejší.

Přidejte se k nám a pojďme společně objevovat kouzelný dětský svět.
Provozní doba Naše programy probíhají celoročně , i o prázdninách.
Praha 8 - Hotel Smíšek: pondělí až pátek
Ceník Aktuální ceny na: http://modrytygrik.cz/cenik.php
Doplňující informace
o plavání
** Plavání miminek do 4 měsíců v domácím prostředí: **

Plavání s novorozencem v domácím prostředí je velkým přínosem jak pro miminko tak pro rodiče. Dítěti je vodní prostředí známé a příjemné, připomíná mu pobyt v maminčině bříšku. Dítě je ve vodě nadlehčováno a povzbuzováno ke spontánnímu pohybu. Plavat s dítětem lze po zhojení pupečního pahýlu. V rámci kurzu se rodiče seznámí s psychomotorickým vývojem dítěte, porozumí jeho potřebám, naučí se manipulovat s dítětem s ohledem na jeho fyzický i psychický vývoj. Dále si osvojí práci s dítětem ve vodě. Plavání s dítětem ve vaně má příznivý vliv na psychický a citový vývoj dítěte, ale také přináší radost ostatním členům rodiny.

Lekce vedou odborně proškolené instruktory se specializací s certifikáty Metodika plavaní ve vanách a Metodiky manipulace s novorozencem a kojencem.

Blok má 5 lekcí, návštěvy jsou domlouvány vždy individuálně. Délka a organizace lekce je přizpůsobena potřebám dítěte a trvá od 45-60 minut.

** Plavání dětí od 4měsíců do 6 let: **

Plavání dětí v bazénu má velký vliv na otužování, příznivě ovlivňuje rozvoj rovnováhy, koordinaci pohybů a svalového napětí. Velkým přínosem je psychický a citový vývoj dítěte, který přináší radost všem členům rodiny. Výuka plavání probíhá hravou, nenásilnou a citlivou formou pod vedením zkušených lektorek a je rozdělena na 8 nebo 16 lekcí.

V našich kurzech se děti naučí základní plavecké dovednosti, plavecké pohyby a učí se základům plaveckých způsobů. Velký důraz klademe na výuku SEBEZÁCHRANY. Děti postupně vedeme k samostatnosti, orientaci pod vodou i nad vodou, zachycení břehu či plavecké pomůcky, floating atd.

Nabízíme Vám velmi příjemné atraktivní prostředí s teplotou bazénu 30-31°C a s hloubkou 1-3m. Kurzy jsou 1x nebo 2x týdně, plaveme od pondělí do pátku, ve středisku na Praze 2 do soboty. Základním předpokladem úspěchu v plavání je pravidelnost, důslednost a vlastní příklad rodičů.K dispozici je zázemí s občerstvením.

Kurzy vedou odborné instruktorky s certifikátem Instruktor pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a předškoláků.

** Další služby: **
- Cvičení pro nastávající maminy nebo maminy po porodu
- Cvičení rodičů s dětmi od 2 měsíců do rozvoje chůze
- Mimi tělocvik - cvičení pro rodiče s chodícími dětmi do 4 let
- Tancování s Luckou pro děti od 2 do 6 let
- Něžná náruč rodičů
- Rodinné plavání
- Hlídání dětí
- Pořádání narozeninových oslavdětský bazárek