Hodnotit / sdílet na:

Plavání: LaVODA (Černý Most- centrála)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název LaVODA (Černý Most- centrála)
Kontakty
Adresa LaVODA (Centrála)

Chlumecká 712/8
Holmes Place Energy Černý Most
Praha 9
198 00
Telefony/e-maily E - mail:
- Organizace kurzů, pobytů, vedení společnosti
petra.smrzova@lavoda.cz
- Plavání v rodinkách, zástupce vedení společnosti
jana.vlaskova@lavoda.cz
- Plavání v rodinkách, komunikace s partnery
lenka.vosicka@lavoda.cz

Kontaktní osoba Jana Smržová mob.: 603 812 061

Kontaktní osoba Jana Vlášková mob.: 774 146 669

Kontaktní osoba Lenka Vošická mob.: 774 146 699
Web www.lavoda.cz
Popis služeb
Základní popis LaVoda je dětský klub, který se zaměřuje především na plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Kurzy plavání probíhají v pražských klubech Holmes Place. Klub má pobočky Praha - Karlín, Praha - Smíchov, Zeleneč.

Klub LaVoda dále nabízí pobyty rodičů s dětmi spojené s pláváním, plavání miminek v rodinách, kurzy baby masáží. Snaží se plavání kombinovat se saunou.

Kurzy plavání jsou vedeny zkušenými lektorkami plavání kojenců a batolat.

Klub LaVODA (Černý Most-centrála) se nachází v Praze 9, v zábavním centru CČM, vedle Ikea. Kurzy plavání jsou vždy čtvrtletní. Bazén se nachází ve sportovním klubu HP. Probíhají zde kurzy plavání dětí od 6.měsíců do 12 měsíců (úterý, neděle), kurzy plavání dětí od 12.měsíců do 3 let (úterý, neděle) a kurzy pro děti od 3 let do 7 let (pátek).
Provozní doba
Ceník Plavání dětí do 6.měsíců ve vaně doma: 350kč + příplatek na dopravu

Plavání dětí od 6.měsíců do 12.měsíců: kurz 11 lekcí stojí 3 300kč

Plavání dětí od 12.měsíců do 3 let: kurz 11 lekcí stojí 3 960kč

Plavání dětí od 3 let do 7 let: kurz 11 lekcí stojí 3 190kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 6.měsíců
Kurzy plavání probíhají v klidném domácím prostředí, které je pro dítě známé. Miminko se zde cítí bezpečně. Během kurzu, který je veden zkušenou, vyškolenou lektorkou jsou rodiče seznámeni se vším co je ke spokojenému pobytu miminka ve vodě potřeba (úchopy ve vodě, baby masáže). S plaváním je nejlépe začít ihned po zahojení pupíku. Kurz domácího plavání obsahuje přibližně 2-3 návštěvy lektorky u vás doma. Domácí plavání je tou nejlepší přípravou na plavání v bazéně, v kolektivu, kam děti přechází kolem 6.měsíce věku. Dítě je již na vodu zvyklé a tak adaptace na nové prostředí probíhá snadněji. Návštěva lektorky v rodině trvá přibližně 1,5 - 2,5hod.

Plavání dětí od 6.měsíců do 7 let
Teplota vody v bazénu je 28-29 stupňů Celsia a její hloubka je 140cm. Maximální počet dětí v bazénu je 6-8 dětí. Kurzy probíhají v doprovodu rodičů. Vzhledem k velikosti bazénu, je zde možná účast dalšího člena rodiny v bazénu, a to za příplatek 90kč. Délka trvání lekce je dána psychomotorickou vyspělostí dětí, ale pohybuje se okolo 20-30 minut. Plavání je doplněno o možnost pobytu v sauně, páře nebo vířivce. Přímo u bazénu je možnost občerstvení. Klienti klubu LaVODA mohou po plavání využít služeb dětského koutku sportovního klubu HP s hlídací službou (poplatek 30kč/1,5 hod).


Výživa a vitamíny