Hodnotit / sdílet na:

Plavání: PLAVÁČCI

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název PLAVÁČCI
Kontakty
Adresa Michaela Hercíková

Fertekova 556/3
Praha 8- Bohnice
181 00
Telefony/e-maily E-mail: plavaccipraha@volny.cz

Mob.: 775 677 402 ( volat po 20 hod. večer)
Web www.plavacci.com
Popis služeb
Základní popis Plaváčci jsou subjektem, který je zaměřený především na plavání batolat, kojenců, ale i dětí předškolního a školního věku. Mezi jeho další činnosti patří i hlídání dětí, cvičení s dětmi, pořádání letních kurzů plavání a organizace pobytů zaměřených na plavání a cvičení s dětmi prostřednictvím CK Plaváčci.
Provozní doba Kurzy probíhají v út. 10:00 - 13:00 hod a ve čt. 13:00 - 16:00 hod, vždy v domluvený den a hodinu.
Ceník Plavání kojenců do šesti měsíců ve vaně: lekce stojí 350kč + výdaje za dopravu

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let: kurz 10 lekcí stojí 2 600kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do šesti měsíců
Plavání kojenců probíhá doma ve vaně pod dohledem zkušené instruktorky, která rodiče seznámí se základními pravidly a principy plavání, ukáže polohy, které jsou vhodné na plavání podle věku děťátka. Pro děťátko je nejlepší s plaváním začít co možná nejdříve, pokud ještě nezačalo mít strach z vody a z cizích lidí. Nejlepší doba, kdy začít s plaváním ve vaně je až se miminku zahojí pupík. Plaváním v domácím prostředí se dítě připravuje na plavání v bazénku, plavání výrazně pomáhá psychosomatickému vývoji dítěte, příznivě ovlivňuje trávicí ústrojí, posiluje svaly a získává imunitu. Lekce trvá většinou kolem 90 minut, dítě je ale ve vodě okolo 30 minut. Rodiče dostanou veškeré pokyny i v písemné podobě, aby do nich mohli kdykoliv nahlédnout a doma s dítětem ve vaně pravidelně plavat.

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let
Bazén se nachází ve sportovní části Hotelu Duo na Proseku, Teplická 492, Praha 9. Kurzy probíhají 1x nebo 2x týdně, vždy v domluvený den a hodinu. Teplota vody v bazénu je 30 stupňů Celsia. Lekce trvá zhruba 30 minut. Prostory Plaváčků jsou vhodně zařízeny pro pobyt malých dětí. Jsou zde k dispozici přebalovací pulty, postýlky a místnost k aklimatizaci po plavání. Kočárky lze uschovat v prostorách kočárkárny v hotelu.