Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecká škola Betynka (Hotel Carol)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název Plavecká škola Betynka (Hotel Carol)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Plavecká škola Betynka
Suchý vršek 2115/14
Praha 5
158 00

Adresa provozovny: Hotel Carol
Kurta Konráda 12
Praha 9
Telefony/e-maily E - mail: betynka@betynka@cz

Mob.: 603 539 767

Mob.: 606 423 602
Web www.betynka.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecká škola Betynka je organizace, která se zabývá smysluplným využitím volného času rodičů i dětí. Nabízí kurzy plavání, ale i sportovní, turistické, poznávací a kulturní akce. Plavecká škola pořádá kurzy plavání pro děti od 2 týdnů až do 18 let. Rovněž nabízí

- plavecké kurzy pro seniory
- plavecké kurzy pro dospělé
- ploutvování
- vodní pólo
- aquaaerobic
- plavání pro těhotné
- pobytové akce
- poznávací akce
- závody.

Plavecké kurzy trvají 10 - 20 týdnů a konají se vždy 1 - 2x týdně a to podle pokročilosti a věku dětí. Děti jsou do skupin zařazeny v závislosti na věku a jejich dovednostech. Plavecké kurzy vedou kvalifikovaní a vyškolení instruktoři a učitelé.

Plavání je přirozený pohyb, který pozitivně podporuje srdečně cévní systém, správný psychomotorický vývoj, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem, otužuje organismus, dítě lépe spí, zlepšuje se mu střevní peristaltika. Během kurzů plavání se děti naučí zvládnout základní plavecké dovednosti a učí se základům plaveckých stylů, získávají nové přátele, učí se abecedu potápění.

Plavecká škola Betynka pořádá kurzy plavání v bazénech v různých částech Prahy. Kurzy se konají v bazénu Hotel Carol (Praha 9), Sport Club u Divadla (Praha 1), SOU Zelený pruh (Praha 4), ZŠ Weberova (Praha 5), Gymnázium J.Heyrovského (Praha 5), SPŠ Třebešín (Praha 10) a AXA (Praha 1).
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 4 měsíců do 4 let: kurz 10 lekcí stojí 1 900kč

Plavání dětí od 3 let do 6 let: kurz 10 lekcí stojí 1 700kč

Plavání dětí od 4 měsíců do 4 let: jednotlivá lekce stojí 250kč

Plavání dětí od 3 let do 6 let: jednotlivá lekce stojí 230kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2 týdnů do 6 měsíců
Kurzy probíhají ve vaně, v klidném domácím prostředí. Kurz je veden zkušenou instruktorkou plavání. Celkový pobyt ve vodě je 5 - 20 minut, dle věku dětí. Lekce se skládá nejen z plavání ve vaně, ale instruktorka rodičům ukáže jak správně dítě nosit, držet na suchu i ve vodě, jak správně kojit, ukáže jim jak kojence masírovat.

Plavání dětí od 4 měsíců do 4 let
Cílem výuky plavání u takto starých dětí je rozvoj plaveckých dovedností a vyvolání radosti z pohybu ve vodě. Děti se při výuce naučí pohybovat se na hladině i pod vodou, základní plavecké dovednosti jako je splývání na bříšku a na zádech, skoky do vody, dýchání do vody, orientace ve vodě. Děti plavou v doprovodu rodičů. Ve skupince je maximálně 6 - 7 dětí. Teplota vody v bazénu je 28 - 29 stupňů Celsia.

Plavání dětí od 3 let do 6 let bez rodičů
Cílem výuky takto starých dětí je naučit je základním plaveckým dovednostem jako jsou splývání na bříšku a na zádech, skoky do vody, dýchání do vody, orientace ve vodě. Děti plavou samostatně bez doprovodu rodičů. Ve skupince je maximálně 7 - 9 dětí. Teplota vody v bazénu je 28 - 29 stupňů Celsia.