Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Delfínek, s.r.o.

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název Plavecký klub Delfínek, s.r.o.
Kontakty
Adresa Plavecký klub Delfínek, s.r.o.

Jiřího ze Vtelna 1731/11
Praha 9
193 00
Telefony/e-maily E - mail: info@delfinek.cz

Mob.: 604 740 435

Mob.: 603 106 791
Web www.delfinek.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub Delfínek se zabývá plaváním miminek už od narození, rovněž nabízí kurzy plavání pro školy a školky, děti s rodiči i bez nich, cvičení pro děti. Kurzy plavání probíhají v několika veřejných bazénech v Praze. V bazénu sportovního centra Letňany LAGOON probíhají kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 4 let, plavání miminek od 6 týdnů do 4 měsíců v relaxačním bazénku, zdokonalovací kurzy a kurzy pro rodiče s dětmi. V hotelu Floret v Průhonicích probíhají kurzy rodičů s dětmi.

Klub Delfínek nabízí možnost individuálních lekcí plavání pro děti od narození do 4 měsíců přímo v domácím prostředí. Lekce se skládají z jednotlivých částí. V teoretické části se rodiče seznámí se správnou manipulací dítěte na suchu i ve vodě. V praktické části lekce se rodiče naučí základní úchopy na zádech a na bříšku. Délka pobytu dítěte ve vodě se podřizuje jeho potřebám a náladě.

V kurzech od 4 měsíců do 2 let se instruktoři snaží nenásilnou formou děti naučit základní plavecké dovednosti, které potom vedou k samostatnému plavání (splývání na zádech a na bříšku, skoky do vody, základy potápění, orientace pod vodou). Kurzy probíhají za přítomnosti rodičů. Prohlubuje se tak vzájemný vztah mezi rodičem a dítětem.

Pravidelným plaváním se organismus dítěte otužuje, podporuje se tak správný psychomotorický vývoj, plavání pozitivně působí na srdečně - cévní systém, zlepšuje peristaltiku střev, děti lépe spí, jí, nebolí je bříško, podporuje se imunitní systém.

Ve věku od 4 do 5 let se jedná o výuku plavání, která je kombinovaná s hrou a soutěžemi.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavánídětský bazárek