Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Delfínek, s.r.o. (Letňany Lagoon)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název Plavecký klub Delfínek, s.r.o. (Letňany Lagoon)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Plavecký klub Delfínek, s.r.o.
Jiřího ze Vtelna 1731/11
Praha 9
193 00

Adresa provozovny:

Sportovní centrum Lagoon Letňany
Tupolevova ulice
Praha 9
Telefony/e-maily E - mail: info@delfinek.cz

Mob.: 604 740 435

Mob.: 603 106 791
Web www.delfinek.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub Delfínek se zabývá plaváním miminek už od narození, rovněž nabízí kurzy plavání pro školy a školky, děti s rodiči i bez nich, cvičení pro děti. Kurzy plavání probíhají v několika veřejných bazénech v Praze. V bazénu sportovního centra Letňany LAGOON probíhají kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 4 let, plavání miminek od 6 týdnů do 4 měsíců v relaxačním bazénku, zdokonalovací kurzy a kurzy pro rodiče s dětmi.

Klub Delfínek nabízí možnost individuálních lekcí plavání pro děti od narození do 4 měsíců přímo v domácím prostředí. Lekce se skládají z jednotlivých částí. V teoretické části se rodiče seznámí se správnou manipulací dítěte na suchu i ve vodě. V praktické části lekce se rodiče naučí základní úchopy na zádech a na bříšku. Délka pobytu dítěte ve vodě se podřizuje jeho potřebám a náladě.

V kurzech od 4 měsíců do 2 let se instruktoři snaží nenásilnou formou děti naučit základní plavecké dovednosti, které potom vedou k samostatnému plavání (splývání na zádech a na bříšku, skoky do vody, základy potápění, orientace pod vodou). Kurzy probíhají za přítomnosti rodičů. Prohlubuje se tak vzájemný vztah mezi rodičem a dítětem.

Pravidelným plaváním se organismus dítěte otužuje, podporuje se tak správný psychomotorický vývoj, plavání pozitivně působí na srdečně - cévní systém, zlepšuje peristaltiku střev, děti lépe spí, jí, nebolí je bříško, podporuje se imunitní systém.

Ve věku od 4 do 5 let se jedná o výuku plavání, která je kombinovaná s hrou a soutěžemi.
Provozní doba Plavání rodičů s dětmi od 4 měsíců do 4 let: út. a čt. od 9:00 do 16:00 hod.

Zdokonalovací kurzy a kurzy pro děti bez rodičů: út. a čt. od 13:00 do 16:00 hod.
Ceník Plavání rodičů s dětmi: kurz 14 lekcí stojí 4 200 kč

Plavání dětí bez rodičů: kurz 19 lekcí stojí 3 420 kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 týdnů
Plavání probíhá v relaxačním bazénu Whirpool se slanou vodou a teplotou vody 36 stupňů Celsia. Rodiče se naučí pod dohledem zkušené a vyškolené instruktorky správné manipulaci s miminkem, jak ho otužovat, masírovat, jak rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti. Lekce trvá 30 minut a plave se 1x týdně. Rodiče jsou s miminkem v bazénku. Jednotlivé lekce jsou vždy přizpůsobené potřebám dítěte, jeho schopnostem a věku.

Plavání dětí od 4 měsíců do 4 let, zdokonalovací kurzy a kurzy rodičů s dětmi
Kurzy plavání probíhají ve velice moderním nově postaveném sportovním centru, jehož součástí jsou dva bazény. Velký bazén je dlouhý 25 m, hloubka vody je 100 - 180cm, teplota vody 29 stupňů Celsia. Malý bazén a vířivka pro miminka mají teplotu vody 31 stupňů Celsia. V brouzdališti je teplota vody 32 stupňů Celsia. Mezi vybavení centra patří také tobogán, bar v hale i u bazénu, dětský koutek, krmící židličky pro děti, tělocvična a šatny.



dětský bazárek