Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Studio MOTÝLEK, s.r.o.

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 9
Plavání
Název Studio MOTÝLEK, s.r.o.
Kontakty
Adresa Studio MOTÝLEK, s.r.o.

Třinecká 650
Praha 9
199 00
Telefony/e-maily E - mail: bazen@motylek.cz

Mob.: 777 051 269

Tel.: 286 922 324
Web www.studio-motylek.cz
Popis služeb
Základní popis Studio Motýlek je členem Aliance přátel plavání kojenců a malých dětí. Nabízí

- kurzy plavání dětí od 6 měsíců do 5 let
- plavání dětí do 6 měsíců
- plavání těhotných žen
- cvičení
- výtvarnou výchovu
- dramatický kroužek
- hudební výchovu
- aktivity pro těhotné ženy
- laktační poradnu
- masáže a aromaterapii dětí.

Všechny instruktorky ve studiu jsou absolventky rekvalifikačního kurzu pro plavání batolat a kojenců. Studio Motýlek má vlastní bazén s nejmodernějším čištěním vody ozónem a chlórem. Pro děti do 6 měsíců je určena speciálně vyvinutá vana. navržená na základě dlouholetých zkušeností instruktorek plavání. Studio Motýlek poskytuje prostředí zařízené pro pobyt s dětmi (přebalovací pulty, krmící židličky, ohrádky, hrací koutek).
Provozní doba Kurzy plavání dětí do 6.měsíců lze objednat v út. od 12:00-14:00 hod. u Daniely Kadlecové na mob. 606 431 788
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 6.měsíců
Kurzy plavání probíhají ve speciální vaně, která je napuštěna klasickou vodou z vodovodu, bez jakékoli další chemické úpravy. Teplota vody se podřizuje potřebám miminka. Lekce je vedena pod dohledem zkušené instruktorky, která se věnuje pouze mamince a miminku. Celková doba lekce je 50-60 minut a lekce je rozdělena do tří částí. První část je teorie- dojde k předání informací o psychomotorickém vývoji děťátka, o výživě, kojení, správné manipulaci s dítětem atd. Druhá část je samotné plavání a třetí masáž. Plavání kojenců pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje správný psychomotorický vývoj dítěte, prohlubuje vazbu mezi rodičem a dítětem, otužuje, prohlubuje spánek.

Plavání dětí od 6 měsíců do 3 let
Jedná se o kurzy plavání dětí s rodiči, které probíhá ve velkém bazéně ve Studiu Motýlek. Rozměry bazénu jsou 5 x 4,5 m a je hluboký 120cm. Teplota vody v bazéně je 30 - 31 stupňů Celsia.Hlavním cílem kurzů plavání je, aby děti měli z pohybu ve vodě radost, aby se formou hry naučili sebezáchranným dovednostem, rozvoji pocitu vody, skokům do vody, zdokonalovaly se v plaveckých polohách a orientovali se pod vodou. Délka lekce je 30 minut a maximální počet dětí ve skupince je 5 - 6 dětí. Lekce probíhají za doprovodu rodiče. Jakmile se děti naučí plavat samostatně, rodiče již nepotřebují a délka lekce se prodlouží na 40 minut.

Plavání dětí od 3 let do 5 let
Tyto kurzy jsou již samostatným plaváním dětí. Během lekcí se děti naučí plaveckým stylům jako je kraul, prsa a znak. Každá lekce trvá 40 minut a jají součástí je i rozcvička. V bazéně si děti zkouší a procvičují svoje dovednosti a schopnosti. S dětmi, kterým je již bazén ve studiu malý, se v současné době chodí plavat ve čtvrtek a pátek na velký bazén na Černý Most- Holmes Place.