Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CENTRUM

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha
Plavání
Název BABY CENTRUM
Kontakty
Adresa Baby Centrum "Svět dětí na dlani", s.r.o.

Černokostelecká 2205/18
Praha-Říčany
251 01
Telefony/e-maily E - mail: bc@svetdetinadlani.cz

Mob.: 602 540 115

Tel.: 323 605 426
Web www.svetdetinadlani.cz
Popis služeb
Základní popis Baby centrum nabízí především kurzy plavání kojenců od narození do 6 let. Kurzy jsou určeny výhradně pro plavání malých dětí. Baby centrum však rovněž nabízí další aktivity jako jsou:
- kurzy cvičení pro děti
- dětské masáže
- výtvarné hrátky
- hudební výchova
- herna pro děti
- prodej plaveckých pomůcek, plavek, masážních olejů
- kroužek pro šikovné ruce.

Kurzy plavání probíhají ve vlastním bazénu se slanou vodou. Mírně slaná voda pomáhá léčit kožní onemocnění a defekty. Je totiž přirozeně antiseptická. Nezpůsobuje rovněž alergické reakce, pálení a červenání očí, nezpůsobuje nepříjemný zápach, který vzniká při dezinfekci běžnými chlorovými přípravky.

Kurzy plavání jsou vedeny zkušenými instruktorkami, které dohlíží na správnou manipulaci s dítětem ve vodě i na suchu. Snahou kojeneckého plavání je zlepšit psychomotorický vývoj dítěte, vyvolat radost dítěte z pohybu ve vodě. Plavání má pozitivní vliv na srdečně - cévní systém, otužuje organismus dítěte, zvyšuje kapacitu plic, zkvalitňuje dýchání a využívá celou plochu plic, zlepšuje střevní činnost, odstraňuje vady v držení těla, pěstuje hygienické a výchovné návyky u dětí, rozvíjí vůli, vytrvalost, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem, připravuje dítě na vstup do kolektivu.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od narození do 5 měsíců:
- cena 1 lekce je 450kč
- kurz 6 lekcí stojí 2 700kč

Plavání dětí od 5 měsíců do 6 let: kurz 18 lekcí stojí 5 800kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od narození do 5 měsíců
Kurzy plavání probíhají ve speciální vaně a to ihned po zahojení pupíku dítěte. Teplá voda je pro dítě přirozená, protože mu připomíná jeho pobyt v děloze. Lekce jsou vedeny zkušenou instruktorkou plavání a jsou doplněny povídáním o psychomotorickém vývoji děťátka, o správném kojení a manipulaci s dítětem. Během lekcí plavání se děti naučí plavat v klubíčku, splývat na zádech a na bříšku. Seznámí se s abecedou potápění. Kurz má celkem 6 lekcí a jedna lekce trvá zhruba 60 minut. Teplota vody se podřizuje potřebám dítěte.

Plavání dětí od 5 měsíců do 6 let
Kurzy plavání takto starých dětí probíhají ve vlastním bazénu se slanou vodou přímo v Baby centru. Lekce jsou děleny podle věku dítěte a pokročilosti v plaveckých dovednostech do několika skupin - Lachtánci (6 - 9 měsíců), Tučňáci (9 - 18 měsíců), Chobotničky (18 měsíců až 3 roky), Delfínci (3 roky - 6 let). Plavání je velice vhodné i pro nedonošené děti z důvodu podpory jejich všestranného rozvoje a dozrávání.


Dětská výživa

dětský bazárek