Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Delfínek, s.r.o. (Hotel Floret)

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha
Plavání
Název Plavecký klub Delfínek, s.r.o. (Hotel Floret)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Plavecký klub Delfínek, s.r.o.
Jiřího ze Vtelna 1731/11
Praha 9
193 00

Adresa provozovny:

Hotel Floret
Květnové náměstí 391
Telefony/e-maily E - mail: info@delfinek.cz

Mob.: 604 740 435

Mob.: 603 106 791
Web www.delfinek.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub Delfínek se zabývá plaváním miminek už od narození, rovněž nabízí kurzy plavání pro školy a školky, děti s rodiči i bez nich, cvičení pro děti. Kurzy plavání probíhají v několika veřejných bazénech v Praze. V hotelu Floret v Průhonicích probíhají kurzy rodičů s dětmi.

Klub Delfínek nabízí možnost individuálních lekcí plavání pro děti od narození do 4 měsíců přímo v domácím prostředí. Lekce se skládají z jednotlivých částí. V teoretické části se rodiče seznámí se správnou manipulací dítěte na suchu i ve vodě. V praktické části lekce se rodiče naučí základní úchopy na zádech a na bříšku. Délka pobytu dítěte ve vodě se podřizuje jeho potřebám a náladě.

V kurzech od 4 měsíců do 2 let se instruktoři snaží nenásilnou formou děti naučit základní plavecké dovednosti, které potom vedou k samostatnému plavání (splývání na zádech a na bříšku, skoky do vody, základy potápění, orientace pod vodou). Kurzy probíhají za přítomnosti rodičů. Prohlubuje se tak vzájemný vztah mezi rodičem a dítětem.

Pravidelným plaváním se organismus dítěte otužuje, podporuje se tak správný psychomotorický vývoj, plavání pozitivně působí na srdečně - cévní systém, zlepšuje peristaltiku střev, děti lépe spí, jí, nebolí je bříško, podporuje se imunitní systém.

Ve věku od 4 do 5 let se jedná o výuku plavání, která je kombinovaná s hrou a soutěžemi.
Provozní doba Kurzy plavání rodičů s dětmi:
- po. od 9:00 do 11:30 hod.
- st. od 9:30 do 11:00 hod.
Ceník Plavání rodičů s dětmi. kurz 14 lekcí stojí 3 640 kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání rodičů s dětmi
Plavání probíhá v hotelu Floret, kde je hotelový bazén s teplotou vody 29 - 30 stupňů Celsia. Hloubka vody v bazénu je 150 cm. Rodiče s dětmi zde mohou využít dětský koutek, dětské krmící židličky, automat na kávu. V tomto bazénu je potřeba mít koupací čepici.