Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BC NEKKY

Lokalita
KrajZlínský kraj
MěstoZlín
Plavání
Název BC NEKKY
Kontakty
Adresa BC NEKKY, centrum I
Hradská 888
760 01, Zlín

BC NEKKY, centrum II
Valachův Žleb 5371
760 05, Zlín
Telefony/e-maily E-mail: info@nekky.cz

Tel. BC NEKKY, centrum I: 736 520 409
Tel. BC NEKKY, centrum II: 736 520 494
Web www.nekky.cz
Popis služeb
Základní popis Plavání dětí od 6 týdnů do 6 let. Nabízíme kvalitu služeb na nejvyšší úrovni. Lekce vedou odborně vyškolení instruktoři. Jedna lekce trvá 45 minut.
Provozní doba
Ceník Program * Plaváček *
- zkušební lekce: 220 Kč
- jednotlivá lekce: 350 Kč

Program * Vodníček *
- cena za lekci: 235 Kč

Program * Delfínek *
- cena za lekci: 165 Kč

Další ceny a rozpisy kurzů v ceníku provozovatele.
Doplňující informace
o plavání
* Plaváček *
Kurz pro rodiče s dětmi od 6 týdnů do 6 měsíců ve speciální vaně v centru Nekky. Seznámení rodičů s psychomotorickým vývojem dítěte, nácvik nejdůležitějších manipulačních technik na suchu i ve vodě, otužování, nácvik a osamostatňování polohy na zádech, výuka potápění, "plavání" s pomůckami.

* Vodníček *
Kurz plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let v bazéně centra Nekky I nebo v bazéně se slanou vodou v centru Nekky II. Náplní kurzu jsou orientační a koordinační hry posilující svalstvo celého těla, skoky ze sedu, ze stoje, šipky, společné potápění a plavání rodičů s dětmi, lovení a orientace pod vodou, splývání na zádech i bříšku, plavání s plaveckými pomůckami.

* Delfínek *
Výuka plavání pro rodiče s dětmi a dětí samostatně od 4 do 6 let v dětském, 25m a 50m bazéně. Náplní kurzů je nácvik základních plaveckých dovedností, nácvik plaveckých pohybů, skloubení těchto dvou činností v plavecký způsob (prsa, kraul, znak) a také plavání s ploutvemi.
Tyto kurzy nabízíme pouze v centru I.

* Víkendové rodinné plavání *
Samostatné plavání rodičů s dětmi v bazénech Nekky (45 minut). K dispozici jsou Vám hračky a plavecké pomůcky. Termíny dle aktuálních rozpisů. Z důvodu omezené kapacity je nutné se předem telefonicky objednat.