Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Vodníček - Martina Nedělová

Lokalita
KrajZlínský kraj
MěstoZlín
Plavání
Název Vodníček - Martina Nedělová
Kontakty
Adresa Vodníček - Martina Nedělová

Okružní 4895
Zlín
760 05
Telefony/e-maily E-mail: nedelovamartina@seznam.cz

Mob.: 773 042 043
Web www.vodnicek.com
Popis služeb
Základní popis Vodníček - Martina Nedělová nabízí plavání kojenců, batolat a předškoláků. Kurzy plavání probíhají v bazénu v Tečovicích, areál ZŠ. Plavání vede zkušená instruktorka plavání s dlouholetou praxí v oboru.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
* Plavání dětí od 5 měsíců do 12 měsíců *
Kurzy plavání probíhají v bazénu o rozměrech 6 x 3 m. Hloubka vody je 130cm a teplota vody v bazénu je 32 stupňů celsia. Celková délka lekce je 35 minut, z toho 5 minut je rozplavání a přivítání a 30 minut samotný pobyt v bazéně. Maximální pobyt dětí ve skupince je 6 - 7 dětí. V tomto kurzu plavání se děti naučí zvládnout splývání na zádech a na bříšku, naučí se zvládat prvky podporující psychomotorický vývoj, abecedu potápění, skoky do vody. Rodiče se učí základní manipulaci s dítětem ve vodě, potápění s dětmi.

* Plavání dětí od 12 měsíců do 3 let *
Kurzy plavání probíhají v bazénu o rozměrech 6 x 3 m. Hloubka vody je 130cm a teplota vody v bazénu je 32 stupňů celsia. Celková délka lekce je 35 minut, z toho 5 minut je rozplavání a přivítání a 30 minut samotný pobyt v bazéně. Maximální pobyt dětí ve skupince je 6 - 7 dětí. V kurzu se děti učí plaveckým pohybům, skokům a výdechům do vody, více využívají plaveckých pomůcek. Plavání probíhá za doprovodu rodičů.

* Plavání dětí od 3 let *
Kurzy plavání probíhají v bazénu o rozměrech 6 x 3 m. Hloubka vody je 130cm a teplota vody v bazénu je 32 stupňů celsia. Celková délka lekce je 35 minut, z toho 5 minut je rozplavání a přivítání a 30 minut samotný pobyt v bazéně. Maximální pobyt dětí ve skupince je 6 - 7 dětí. V kurzu se děti zdokonalí ve všech plaveckých pohybech, učí se plaveckým stylům jako jsou prsa, kraul a znak. Hodiny probíhají formou hry a používají se při ní různé plavecké pomůcky.