Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Nevím, zda i podruhé ...
Chtěla bych přidat svou zkušenost svého prvního porodu roku 2012. Po zazvonění zvonku na porodní sál se nás paní zeptala cože chceme, po odpovědi, že jdeme rodit, nám dost nemile odpověděla, že je přeci jasné, že nejdeme nakupovat. Měla jsem kalhoty mokré až po kolena, na to mi paní řekla, proč jsem si jako nevzala vložku (nevím jak ostatní, já v kabelce tucet vložek pro případ, že se z vás někdy vylije litr vody, nenosím), a to stylem, že jsem snad úplně blbá že to nevím. Trochu mi zde chyběl jakýsi lidský přístup. V podstatě bych řekla, že na porodním oddělení jsou nejmilejší studentky, které jsou ochotné a milé. Ironická poznámka porodní asistentky bezprostředně po porodu: Paní asi nečekala, že to bude tak bolet, co? mě nemile překvapila. Oproti tomu oddělení šestinedělí bylo super, doktorky i sestřičky, všichni moc milý a nápomocní. Laktační poradkyně skvělé.
Iva (ID: 26223)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.01.2013 19:44:57

chvála zlínské porodnici
chtěla bych velmi pochválit a doporučit zlínskou porodnici, rodila jsem zde v roce 2008 a 2010 a nemůžu si na nic stěžovat, velmi pěkný přístup porodních asistentek i všech sestřiček a lékařů na oddělení, funguje zde i skvěla pomoc při kojení a lidský přístup, kterým tato porodnice vyniká ivona
ivca (ID: 15397)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.05.2010 20:53:39
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi