Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Český Krumlov

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
lépe jsem vybrat nemohla
Porodnice v ČK mne nejprve zaujala s možností porodu do vody.po prohlídce porodních sálů a příjemném povídání s porodní asistentkou jsem měla jasno,i kdyby to do vody nešlo,tak jsem chtěla rodit jedině tam a to i přes to že od místa bydliště je to asi 60 km.Své volby rozhodně nelituji.Se vším jsem byla naprosto spokojená.Všichni byli velmi ochotní a vstřícní.jestli budu ještě rodit tak jedině zde.
Romina (ID: 27278)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.07.2013 00:28:52

Naprosto nadšená
Stejně jako maminka z příspěvku podemnou jsem z ČB a i přes rizikové těhotenství jsem se rozhodla rodit v Českém Krumlově. Využila jsem možnosti předem si v nemocnici vyplnit zdravotní kartu, takže při příjezdu k porodu odpadlo otravné a vysilující papírování na které jsem neměla myšlenky. Porodní asistentka byla užasná, i když jsem měla partneta při porodu tak s námi trávila většinu první doby porodní, ochotně odpovídala na všechny dotazy a byla skvělou oporou. Paní doktorka také byla výborná. Poporodní péče jak na dětském tak na ženském prostě skvělá. Kdykoliv jsem měla jakýkoliv dotaz, vždy mi ochotně odpověděli a poradili v jakoukoliv dení i noční dobu. Hlavně sestry na dětském jsou zlatíčka. Malá měla problém s přisátím k prsu a tak semnou sestry zkoušely různé polohy a metody jak kojit a neustále v průběhu hospitalizace se chodili ptát jak nám to jde. Krumlovskou nemocnici opravdu doporučuji, personál má lidský přistup a víc než v nemocnici si tam připadáte jako na návštěvě u známích.
Eliška92 (ID: 23810)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.07.2012 23:15:47

Nadmíru spokojená
Jsem z Českých Budějovic a přesto, že tu máme porodnici, jsem se rozhodla rodit v ČK. Nemáme auto, takže o to byla situace složitější, ale ani to nebylo překážkou, abych zůstala u svého rozhodnutí ve výběru porodnice. A nelituji toho. Milý personál, všechno mi vždy vysvětlily, na čem bylo možné se domluvit, bylo možné. Měla jsem těžký porod, lékařka i porodní asistentka byly úžasné. A sestřičky na novorozeneckém oddělení přímo zlaté. Neměnila bych, příště bych rodila zase tady.
Peťule_1 (ID: 24705)   osobní profil (nasemimi.cz)
12.06.2012 09:20:54

27.11.2010
Porodvnici v CK můžu jen doporučit. Zlatý personál na porodním a sestřičky na novorozeneckém jsou k nezaplacení. Byly ochotné, příjemné a strašně hodné. Kdybych se někdy rozhodla pro druhé, tak jedině v CK.
prima (ID: 21285)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.07.2011 09:13:05

Nemněnila bych
Mám 3 dcery,všechny jsem porodila v Českém Krumlově.Nyní plánujem další miminko.Když to vyjde nebudu se ani minutu rozmýšlet kde budu rodit.Porodnice v Krumlově je pro mě už ověřená jistota.
paja13 (ID: 20084)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.04.2011 20:48:17

100% spokojená
i Já jsem byla prvorodička a roszhodovala jsem se mezi porodnicemiv Č.B a Č.K. samozřejmě na celé čáře vyhrál Český Krumlov a dobře jsem udělala. Měla jsem komplikace s vysokým tlakem a pak jsem se navíc ani po vyvolání neotevírala,takže následoval císařský řez, vše proběhlo v porádku a mě se narodila zdravá holčička Nikolka.Na oddělení šestinedělí musím všechny sestřičky moc pochválit a poděkovat jim, jak se tam o nás,ale i ostatní pěkně starali a že nás tam maaminek nebylo málo, vše vysvětlili,hlavně kojení. Takže můžu jen pochválit a všem doporučuji.
jaja (ID: 7584)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.02.2010 16:35:33
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi