Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Boskovice s.r.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Porodnice Boskovice
Jedním slovem SKVĚLÉ a mohu jen doporučit, porodní sály předčily mé očekávání. Byla jsem velice spokojena jak s prostředím, přístupem, porodem tak personálem. Jsem moc ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro Boskovice místo Brna. Dodatečně chci poděkovat všem, kteří mi byli nápomocni při porodu a posléze na novorozeneckém oddělení v termínu od 27.10. 2012 do 31.10.2012, byli jste úžasní, vstřícní a profesionální. Děkuji a doporučuji všem. Jen kuchaře bych vyměnila:o) Škoda, že si nepamatuji jméno p.doktorky, která mě rodila 27.10.2012 v 8,20, ještě jednou děkujeme za vše Erika + Alexandra (dcera)
Akire (ID: 1662)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.12.2012 15:36:23

Porodnice Boskovice
Ahojte všichni, v červenci 2010 jsem rodila v této porodnici císařským řezem. Musím pochválit personál nejen na porodním, ale i na gynekologii, kde jsem ležela jeden den před a po sekci (byli úžasní). Na šestinedělí nebylo zrovna po operaci volno. Narodila se nám holčička - byl to můj druhý porod. Poprvé jsem rodila na Obilňáku. Sestřičky na novorozeneckém byly trpělivé a při problémech s kojením jsem se měla na koho obrátit i po příjezdu domů (dostala jsem telefon na laktační poradkyni, kterou jsem znala z porodnice). Měla jsem štěstí - uvolnil se nadst. pokoj (který ovšem nemá sociální zařízení, což je mínus, ale brala jsem to sportovně - po porodu je třeba hodně chodit, aby se hýbala střeva). U operace byl celou dobu přítomen manžel, který mohl miminko ihned po zabalení do peřinek chovat. Seděli vedle mne u hlavy a já se mohla na ně dívat při šití a dokončování operace. V této porodnici jsme byly s dcerkou moc spokojené a můžeme jen doporučit.
Šárka (ID: 17445)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.10.2010 23:52:56
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek