Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Jindřichův Hradec

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
DOPORUČUJI
V této nemocnici jsem porpvé rodila v 11/2010 plánovaným CS, vše proběhlo tak, jak mělo, sestry nás krásně rozkojili, ubytování i přístup personálu super.
Podruhé to bylo v 11/2012 spontánní porod - a i přes vážné komplikace po porodu vše nakonec dobře dopadlo díky panu primáři Dejmalovi, škoda, že v nemocnici končí, je to člověk, který ví, co má dělat. Druhý pobyt také super, nemám,co vytknout. I než jsme se rozkojili a mimi bylo hladové, na požádání ho sestřičky dokrmili mateřinkou, žádné umělotiny, což velmi chválím :). Jen ta strava....prostě klasika, neslané,nemastné,ale jíst se to dalo. Dokonce je zrušený i poplatek 500 Kč za tatínka u porodu, platí se jen 100 Kč za oblečení. Rozhodně všem maminkám z okolí JH doporučuji.
Ivca (ID: 26051)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.12.2012 12:48:25

Pro pana mistra a jeho služku
Až vám tam jednou nákej budoucí táta urazí hlavu aniž vás předem upozorní.Tak se nedivte.Vy dva se taky nikoho neptáte co mu uděláte.
mistr (ID: 24871)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.07.2012 21:48:07

Ještě sme nerodili a už tam ani rodit nechceme
ČTĚTE POZORNĚ..
Dobrý den milé maminky i budoucí maminky.Píši sem jako budoucí otec snad Vás moc nevystrašim.Pocházíme s Českých Budějovic,ale po pár negativech na místní porodnici se přítelkyně rozhodla pro porodnici v Jindřichově Hradci.Nebyl jsem proti,protože tam máme na jiném oddělení tetu a ta nám to taky doporučila.Dneska toho silně lituji a i přítelkyně.Díky blbkám v Č.B kde jí jen vystresovali a v Hradci pak strávila přítelkyně měsíc před termínem místo 2-3dní týden.Ale to je prý normální,že se řekne 2-3dny,ale je tam prostě týden.Asi maj pak větší zisk za pobyt.e špitále kde jí věčně zapomínali napojenou na monitor.Některé sestřičky jsou vynikající a dokážou se postarat.Pak jsou tam některé které to asi nebaví a dávaj to znát najevo.Přítelkyně tam strávila týden a kdybych se pak nezeptal doktora v Č.B tak ani nevíme proč.Po propuštění následovalo každé 2dny cesta do hradce na monitor na kterej má každý doktor jiný názor a jen díky PA a sestrám jsme se vždy dozvěděli,že je vždy v pořádku,takže po měsíci už vím i sám jak má "líbivý monitor vypadat".Jinak pokaždé návštěvě následovalo zdělení vem te si příště už tašku.Toto nám z dělovala vždy pani doktorka Pokorná.Ve svém oboru je možná dobrá,ale její jednání a přístup k rodičkám je horší jak řezníka na jatkách.Když nám sestra na jednom monitoru který trval 45minut malýho v bříšku vzbudila,aby byl monitor dobrý tak pani Pokorná prohlásila,že je sestra mrcha která ho vzbudila.Pak následovala prohlídka kdy doktorka aniž by na něco upozornila provedla přítelkyni Hamiltona.Když sem se na to při další kontrole ptal jestli jim příjde normální něco udělat a ani to neříct.tak na mě pan přimář kterému tam říkaj pan mistr kuňkal,že to se normálně dělá a říkat se to nemusí.Máme teď týden na to,aby začal porod jinak nastupuje přítelkyně jako pokusný králík na jakékoli vyvolání které je bolestivější než porod sám.Na závěr bych Vám chtěl poradit."Berte sebou na každou kontrolu chlapa a pořád se ptejte a na všechno.Jinak si tam sváma budou dělat co chtěj jak s ovečkama na pastvě.NIKDO VÁM NIC NEŘEKNE A KAŽDÝ ŘÍKÁ NĚCO JINÉHO.JEDNOMU SE TO MŮŽE LÍBIT A DRUHÝ VÁS JEN VYSTRESUJE.
mistr (ID: 24871)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.07.2012 13:18:03

Poděkování všem v J.H. porodnici
V JH porodnici jsem rodila v roce 2009 a 2012 a jsem naprosto spokojená. Překvapují mě negativní zážitky, které čtu v této diskuzi. S ničím podobným jsem se nesetkala! Během porodu byli všichni lékaři i porodní asistentky milí, vstřícní, ochotní a oba porody proběhly rychle, hladce a cítila jsem se důstojně, což je pro mě důležité. Navíc druhý porod byl koncem pánevním a na základě zhodnocení celé situace mi pan primář a následně i paní doktorka doporučili rodit přirozeně. Váhala jsem, zda nevyžadovat císařský řez, ale jsem ráda, že jsem dala na odborníky, protože jsem porodila velice snadno a ušetřila si tak dlouhou rekonvalescenci po zbytečném porodu císařem. Na oddělení šestinedělí byly všechny sestry také vstřícné a ochotné poradit. Při prvním dítěti jsem měla problémy s kojením a necítila jsem tam dostatečnou podporu, ale při druhém musím říct, že se mi staniční sestra věnovala, jak dlouho jsem potřebovala, seděla u mě půl hodiny a poradila se správným kojením, takže nyní kojím bez problémů. I ostatním maminkám na pokoji se sestry dostatečně věnovaly, když bylo potřeba. Nějaké mouchy by se určitě najít daly, ale nic podstatného jsem za 4 dny pobytu nezaregistrovala. Naopak chci poděkovat všem na gynekologicko-porodnickém oddělení za skvělou péči, které si moc vážím!
Sidon (ID: 24549)   osobní profil (nasemimi.cz)
23.05.2012 21:52:59

hradecka nemocnice?to radši smrt!
v této nemocnici jsem šla na potrat,mé zážitky jsou otřesné,doktorka po mě ječela že už jsem na hranici legalniho potratu,uvedu jen,že jsem čekala dvojčata a ty ve mě umřela ve 14tt,jak kdybych za to mohla,sestry se ke mě chovali jak dozorci/mladé co jěště studovali byli velmi příjemné/ a slyšet slova před operací pošlete mi sem další gyndu,fakt hnus!Pak jsem otěhotněla znovu a co čert nechtěl,dál bych to nestihla,takže opět hradec,já naivní doufala,že bude vše jiné! O,jak hloupá jsem byla,jěště horší než před tím.Nechodila jsem na předporodní kurzy a to sestra nemohla zkousnout,prý sem neměla ani souložit,když o porodu nic nevím.Když mě brali bolesti,tak ,že jsem sepisovala závěd,ona sestra si s nohama na stole četla noviny!Když přišla doktorka,měla největší starosti s tím,že vše musí být o.k protože už to řekla primaři a nechce byt za hloupou.Když jsem zdárně bez porodního kurzu porodila a po 3h byla schopna vsát a volat manželovi z chodby abych nerušila ostatní ,tak na mě dozorkyně vyběhla/pardon sestra/že je dávno noční klid,za dva dny mi sestra přišla ukázat,jak se přebaluje miminko,to miminko,kdybych se do toho nedala sama užby mělo púlínu výkalama roztrženou,totéž s koupáním atd. zbytek mého pobytu ,už popisovat nebudu a asi o tom napišu knihu.Takže hradeckou nemocnici,když zavřoubude neskutečné plus pro maminky,JAK ŘÍKAM,RADŠI SMRT!!!
sony (ID: 24219)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.04.2012 17:58:28

už nikdy....hrůza!!!
rodila jsem v této nemocnici na podzim 2011, přečetla jsem si plno recenzí a tato nemocnice mi vyšla jako dokonalá, bohužel jsem se spletla a to krutě.porod jakž takš ušel, i když jsem na konec rodila císařem...to co přišlo potom bylo šílené.nikoho nepřišel pomoci ani poradit.jak kojit?jak cvičit po císaři?jak se starat o jizvu?...prostě nic.nikdo mi neporadil.dokonce se mi dostalo milé odpovědi na moji prosbu skrze kojení-doma vám také nikdo neporadí.škoda, že si nepamatuji jméno sestry, ale měla jsem dost práce sama se s ebou a prckem.kdybych si o malou neřekla, ani by mi ji nepřivezli na kojení.ke všemu tam malé přikrmují z kojen. lahví a děti pak nechtějí sát z prsa....nutrilonem;(((byla jsem ráda, že jsem přes dlouhé úsilí začala kojit, malá totiž nechtěla,kvůli nutrilonu z flašky, moje prso.můj zážitek je prostě šílený..už nikdy bych v této porodnici nerodila!!!!přeji všem nastávajícím maminkám hodně sil, pevné nervy a kuráž.nebojte se ozvat, jde přece o vás a vaše miminko.
juka (ID: 23686)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.02.2012 15:11:14

Prosím o radu
čekám 3.miminko a čím víc se blíží porod, tím víc váhám kde rodit... Bydlím na půl cesty mezi ČB a JH. V JH jsem rodila v 95 roce, tenkrát to byl zážitek, zrovna byla chřipková epidemie, málo doktorů i sester, návštěvy zakázané... Druhé mimi jsem měla v ČB. Tam je to zase jak na běžícím páse, nemají na nic čas, protože pokud rodí x dalších mamin, prostě nestíhají.... Teď jsem hodně na vážkách, riskovat běžící pás nebo pěkné nové prostředí, ale zase nevím jaká je teď péče. Navíc bych nejraději rodila v kleče, ale to neumožňuje asi ani jedna z těchto porodnic:-(
kubalex (ID: 22588)   osobní profil (nasemimi.cz)
01.11.2011 17:52:13

J.Hradec?Hrůza!
Jindřichohradeckou porodnici jsem zvolila protože je nejbližši k memu bydlišti.to co me cekalo sem si nepredstavovala ani ve snu.absolutni arogance a neochota na oddeleni ginekologicko porodnickym me dost desila a to sem tam zatim neprijela rodit ale pouze me tam pan doktor poslal z vysokym tlakem.Už si me tam ale nachali :( bohuzel. Kdyz jsem se dostala na pokoj uz bylo lepe sestricky byli milionkrat lepsi nez mistr primar jak mu tam vsichni z hrdosti rikali.druhy den rano prisla sestricka at se pripravim ze mi porod vyvolaji,dostala jsem tedy tabletku na vyvolani ale bohuzel kolem 9 vecer kontrakce skoncili,tedy sem se ptala jak to bude dal a co se bude dit prece jen jsem byla prvorodicka a moc jsem o vyvolani porodu nevedela.Doktor jen suše odpovedel to se uvidi zitra co s vama udelame.sestricka byla tedy sdilnejsi tak mi o tom trochu neco povedela.druhy dem mi rakli ze semnou nic delat nebudou,nastesti se ve 12 dopoledne rozbehl porod sam.Za strasnych bolesti sem pochodovala az do 11 vecer na chodbe a bylo mi zdeleno ze si mam jit lehnout :)bohuzel sem mela krizove bolesti a predstava na lezeni me desila protoze sem sotva mohla dychat natoz nekde lezet na pokoji z dalsima 6ti maminkama ktery uz meli porod za sebou.az kdyz sem sla po nekolikate za sestrickou ze ma kontrakce po 3 minutach poslala me o patro niz at se ohlasim ze asi rodim :)bohuzel tam moc casu nemeli protoze zravna rodili 4 zany najednou.az kdyz si me vsimla jedna sestricka ze sotva stojim na nohouch tak me rychle pripojila na monitor a zjistila ze uz je dost na case semnou neco konecne delat.a pak to zacalo,rychle kapacku z atibiotikama na streptokoka,monitor a porodni sal....a zase nastal problem maleho jsem nemohla vytlacit a tak mi tedy poradni asistentky hopsali na brise jak na nakym balonu a pan skveli primar mi povedel cituji :jestli okamzite nezacnete rodit tak vas tady necham a delej te si co chcete,porad ste chtela rodit tak sakra rodte!!!!V tom se na me otocila sestricka z detskeho ktera cekala az se melej narodi a jen zakroutila hlavou a poklepala si na celo no a tim skoncil muj katastrofalni zazitek v teto nemocnici bohuzel uz jsou to 3 roky ale porad na to nejde zapomenou obvzlast kdyz slysim od maminek jak je hradecka porodnice skvela beha mi mraz po zadech.Vsem kteri si to uzili bez problemu to preji a doufam ze nikdo nebude mit takove skusenosti jako ja z pozdravem Lenka
Monkcha (ID: 22425)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.10.2011 15:26:40

Nejlepší v okolí
Jindřichohradeckou porodnici jsem zvolila na základě informací od známých, které měly také to štěstí, že se jejich miminko narodilo právě zde. I já mohu potvrdit naprosto úžasnou zkušenost. Personál je velice vstřícný, ochotný a nepochybně dostatečně zkušený. Bylo o nás pečováno v průběhu celého porodu s upřímným zájmem a snahou pomoci v ne zrovna lehkých chvilkách. S manželem bylo komunikováno taktéž bez problémů a i jeho dotazy se vždy dočkaly odpovědi. Porod byl trochu komplikovaný, ale neměli jsme pocit, že by bylo něco podceněno nebo zanedbáno, ba naopak. Po přechodu na novorozenecké oddělení jsem se rovněž setkala se skvělou péčí jak o mne, tak o syna. Neustálé kontroly zda je vše v pořádku, zodpovídání dotazů (jako prvorodička jsem jich měla dost) i názorné ukázky péče byly samozřejmostí. Všem z obou oddělení mnohokrát děkuji za jejich péči, ochotu i trpělivost s jakou o nás bylo pečováno! Doufám, že se v budoucnu budu mít možnost opět vrátit do této skvělé porodnice.
MufinkaM (ID: 22270)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.10.2011 12:24:52

Naprostá spokojenost
Všude kde můžu tuto porodnici vychvaluji. Rodila jsem tu dvakrát a pokaždé jsem byla maximálně spokojená. Od začátku porodu až do jeho konce se mi stále někdo věnoval, personál je velice příjemný a ochotný.Jak sestřičky z gynekologie tak i dětské sestřičky. Pokaždé, když jsem potřebovala, mi pomohli a poradili. Nikdy mě nikdo neodbyl, ani při noční směně. Hrozně ráda na ty chvíle v porodnici vzpomínám a opravdu bych neměnila. Pokud budu mít ještě někdy nějaké dítě :-) tak půjdu rodit bez váhání opět sem. Stálo to za to a všem z porodnice moc děkuji
Olča (ID: 19446)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.02.2011 20:47:42Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi