Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Kadaň s.r.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Poděkování
V Kadani jsem rodila obě děti. S personálem i prostředím jsem byla spokojená. Prní dítě jsem rodila císařem, péče po operaci o mě i malého byla úžasná. Sestřičky byli velmi ochotné a vstřícné.
Dcerku jsem rodila letos v červnu spontálně. Během první doby porodní jsem měla soukromí a nikdo mě zbytečně nerušil. Měla jsem k dispozici sprchu,vanu, žíněnku,míč, ripstole a lůžko,prostě na co jsi jen jde vzpomenout.
Touto cestou bych chtěla poděkovat veškerému personálu porodnice a vřele bych ji doporučila dalším budoucím maminkám,které váhají kam v tomto kraji jít rodit.Šárka
saros (ID: 27880)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.12.2013 22:11:44

porod do vody - máte někdo zkušenost?
Dobrý den, jsem teprve v 16.týdnu, ale přemýšlím o porodu - do vody. Nemáte s tím někdo zkušenost? V téhle nebo v jakékoli jiné české nemocnici...Budu ráda za každou radu. Děkuji. Markéta
Markéta (ID: 26372)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.01.2013 00:19:30

Rozhodování ..
Až se jednou rozhodnu pro mimísko, určitě je na prvním místě mezi porodnicemi vybraná Kadaň.
Nikii.N. (ID: 21259)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.07.2011 12:24:26

Poděkování
V Kadani jsem rodila po druhé po pěti letech 3.5.2010.Byl to opět skvělý zážitek, za který děkuji celému personálu...Všichni byli skvělí a způsob jakým se v Kadani rodí je opravdu výborný- člověk se tam necítí jako v "továrně na děti".Ještě jednou díky, na porody budu díky Vám vždycky ráda vzpomínat..
sikua (ID: 16020)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.06.2010 22:08:10
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi