Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice s poliklinikou Brandýs nad Labem

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Výborná zkušenost - doporučuji!
Před pár dny jsem v nemocnici v Brandýse n.L. porodila syna a jsem nesmírně ráda, že jsem si pro svůj první porod vybrala právě tuto porodnici. Chtěla jsem se vyhnout neosobnímu přístupu pražských „velkovýroben dětí“ a podařilo se – v Brandýse je přístup veškerého personálu (od doktorů, sestřiček na šestinedělí dokonce až po uklízečku pokojů :-) velmi lidský, vše trpělivě vysvětlí a snaží se maximálně vyjít vstříc. Neměla jsem jedinou negativní zkušenost.
Spokojenost i s vybavením, také návštěvní hodiny v podstatě neomezené.
Pokud je to ve vašich možnostech, doporučuji nadstandardní pokoj-nabízí opravdu maximální pohodlí. Ale i pokud budete ve standardu, přístup veškerého personálu nadstandardní rozhodně je. Moc děkuji všem a jmenovitě úžasnému porodníkovi MUDr Bartákovi a porodní sestře Evě Stejné.
Huggie (ID: 23608)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.02.2012 20:22:59

den otevřených dveří
Včera jsem se byla v porodnici podívat, využila jsem den otevřených dveří a moc se mi v nemocnici líbilo. Nemají sice super moderní vybavení, ale bylo vidět, že to dělají srdcem. Sestra Eva byla moc skvělá.
balestra (ID: 22767)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.11.2011 08:29:14

Brandýs nad Labem
17. června se mi narodila holčička v Brandýse nad Labem. Chtěla jsem poděkovat celému personálu porodnice a hlavně zmínit pana doktora Lidáka. Porod v téhle porodnici můžu vřele doporučit. Personál opravdu výborný, na vybavení nemocnice si nemůžu taky stěžovat. Takže celkově je můžu ohodnotit na jedničku!
katarina6969 (ID: 10221)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.06.2009 18:16:58Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi