Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Městská nemocnice v Litoměřicích

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
V březnu 2017 jsem u Vás rodila své první dítě. Péče o mě i dceru byla po celou dobu výborná, jak odborně, tak lidsky. Během porodu mi bylo vždy vysvětleno všechno co se mnou budou dělat, nebo co mám zrovna dělat já. Během delší doby po porodu, kdy kolem mě skákalo asi 5 lidí (hodně jsem krvácela) dceru měl v náručí manžel bez jakýchkoli námitek. Taktéž ráno, kdy jsem nemohla dojít ani ke dveřím a málem se složila, tudíž jsme u sebe měli dceru jen po dobu, kdy byl manžel u mě, nikdo neměl jediný komentář, že se o dítě momentálně nemohu postarat a staraly se sestřičky.
S naprostou samozřejmostí byla pomoc při prvním oblíkání, přebalování, koupání o kojení nemluvě. Žádný tlak ohledně polohy kojení nebo intervalů...
Teď čekám druhé dítě a Litoměřice budou jasnou volbou.
Radix (ID: 32485)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.08.2018 17:25:12

Moc Vám děkuji za krásný porod!!
Dne 10.10.2012 jsem porodila ve Vaší porodnici syna Denise.
Touto cestou bych Vám z celého srdce chtěla poděkovat za péči,kterou jste dali mě i synovi! Díky paní Koblishkové, která mě přijala a celou noc se o mě perfektně starala! Já jako prvorodička, která měla obavy a byla nervózní z toho co přijde, jste mi připravily tak hezké prostředí, že jsem se vůbec nestyděla a byla úplně v pohodě.
Pak přišel samotný porod a i když jsem dělala opak, než jste mi řekla, zvládly jsme to na 1ku . Jsem Vám vděčná za to, že jste se mi postarala o Denise!!
Pak bych chtěla poděkovat paní Podráské, která na vše dohlížela a perfektně mě sešila . Dále bych chtěla poděkovat celému personálu na novorozeneckém oddělení. Měla jsem o všem přehled, jak o zdravotním stavu mě i miminka. Všechny sestřičky byli ochotné i ve 2 ráno, když jsem si nevěděla rady s prckem . Moc Vám všem děkuji!!
Pro nastávající maminky opravdu doporučuji tuhle porodnici na 100%.
SatanekTerezka (ID: 23570)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.10.2012 13:17:25

Tuto porodnici můžu jen pochválit.Letos v říjnu jsem kvůli diabetu byla nucena rodit v Ústí nad Labem,takže můžu porovnat.V Litoměřicích se mi po celou dobu těhotenství dostávalo skvělé péče,sestry i lékaři pracují výborně.Kdežto v Ústí při příjmu ve tři odpoledne byla jejich první otázka..zda sebou mám jídlo.Po mé odpovědi,že ne mi bylo řečeno,že to mám tedy blbé,že večeře se tam rozdávájí v jednu hodinu a pak už nic.To by se mi v Litoměřicích nestalo.Vybavení se též nedá srovnat.Takže meminky,Vy které kritizujete porodnici v Litoměřicích,běžte do Ústí.Myslím,že se Vám protočí panenky,až na wc budete muset jít přes půl oddělení.Upozorňuji,že jsou tam dvě mísi pro cca 20 maminek a 4 sprchy pro celé oddělení.
Za mě..kdybych opět šla rodit a mohla bych si vybrat tak jedině Litoměřice.Chválím..jen tak dál.
Sadarka (ID: 22737)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.11.2011 13:51:53
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi