Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Oblastní nemocnice Náchod a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Rodila jsem v Náchodské porodnici v prosinci 2011 a byla jsem nadmíru spokojená,personál příjemný,ochotný,prostředí nemocnice pěkné,jen je trochu náročné,že na pokojích jsou maminky po třech,každá má jiný režim s dítětem,byla jsem nevyspalá naprosto.Strava ukrutná,ale asi jako v každé nemocnici,je dobré si nechat přinést vlastní jídlo,v porodnici se nachází dobře vybavená kuchyňka s lednicí,konvicí,mikrovlnkou,neni problém si tedy jídlo i ohřát.Rodila jsem potřetí a porod nebyl zrovna nejlehčí,přesto mě paní doktorka nenastřihla,ikdyž dítě bylo veliké,řekla mi,že nebyl důvod,za to jsem vděčná,příjde mi,že to lékaři často dělají jen pro jistotu,ikdyž nemusejí,bez stehů bylo hojení daleko rychlejší,mohla jsem nirmálně sedět.Byla jsem v porodnice na vánoce,na štědrý den nám jedna sestřička všem přinesla malý dárek pro mimi,bylo to moc pěkné od ní,bohužel nevím jméno,potěšilo to.Náchodskou porodnice můžu jen doporučit.
ewina (ID: 23241)   osobní profil (nasemimi.cz)
12.01.2012 13:42:31

V porodnici v Náchodě jsem rodila 6.7.2009 a musím říct,že jsem byla nadmíru spokojená.Porodní asistentky,doktorka a vůbec celý personál byl milý a vstřícný.Ihned po porodu mimi umyli,ošetřili a hned mi ho dali k prsu.Mohla jsem si vybrat,zda chci mimíska hned na pokoj nebo až druhý den abych si odpočnula.Vysvětlili mi kojení a nabídli pomoc kdyby kojení nebylo úspěšné.Sestřičky na oddělení šestinedělí byli k nezaplacení.Jediné na co bych si postěžovala je strava.Ke snídani,svačině a večeři,pokaždé malé máslíčko a rohlík nebo houska...Když jsme odjížděli z porodnice nemohla jsem máslíčka ani vidět.Při odchdu si můžete vypůjči monitor dechu minimálně však na půl roku.Porodnici v Náchodě všem nastávajícím maminkám doporučuji.
LuckaBar (ID: 7721)   osobní profil (nasemimi.cz)
23.08.2009 23:33:12
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek