Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Nymburk

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
V této porodnici jsem rodila před třemi lety a letos jsem se tam v září opět vrátila. co se týče poradny, tak jsem tam pokaždé strávila několik hodin z důvodu velkého počtu rodiček. Byla totiž uzavřená Kolínská porodnice, ale přístup sestřiček i doktorů byl dobrý. Porod byl opět dlouhý, jelikož mi praskla voda a nebyly žádné kontrakce. Po 11 hod na lůžku jsem dostala kapačku a kontrakce se rozjeli. Celou dobu se o mě starala porodní asistentka Ivana Karbanová a u porodu poté byla Jana Helebrantová jako dětská lékařka. Nakonec byl porod tak rychlý až to všechny překvapilo. Poporodní péče super, chodí se ptát. Pokud jsou dotazy, rádi je zodpoví. Jídlo mi chutnalo letos i před třemi lety. Pokoje jsou po dvou, sprchy a toalety na chodbě. K dispozici jsou dva nadstandardy o které je ovšem velký zájem. Přítomnost u porodu jsme neplatili ač mají na svém webu cenu 600,- za jakýsi porodní balíček. Epidural jsem při žádném porodu neměla i když u prvního jsem o něj žádala. Přijde mi, že ho tam snad ani vůbec nedělají, ale dá se to i bez něj. Celkově jsem byla spojená a porodnici doporučuji!
PetraZhej (ID: 33161)   osobní profil (nasemimi.cz)
07.11.2018 12:40:01

'Odbornost lékařů'
Zdravím, v této nemocnici jsem zatím nerodila, ale rada se s vámi podělím o můj zážitek o 'odbornosti místních lekaru'.
Nedávno jsem jela s velkými bolestmi podbrisku a močového měchýře na gynekologickou ambulanci do nemocnice Nymburk. Na recepci vždy milá paní, poslala me směrem na ambulanci. Tim ale veškerá vstřícnost v této nemocnici konci.
Po několika zvonění na zvonek na onu ambulanci přišla sestřička a pustila nas konečně alespoň do čekárny. Jeste nesmím zapomenout, ze při čekání než nam nekdo otevře, tam prošel pan doktor (nejspíš)Kolařík, a kdyz jsem mu sdělila ze čekáme az nas nekdo pustí alespoň do čekárny tak řekl at si proste počkáme, a zavřel za sebou dveře. Nám pred nosem. Né ze by nas alespoň pustil dovnitř do čekárny abychom nesedli v zimě na schodech.
Kdyz jsem přišla na radu, šla jsem do ordinace, sdělila co me boli, a pak se me jeste zeptal pan doktor kdy jsem měla naposledy měsíčky. Diář i mobil jsem měla v čekárně u přítele. Normálně si to pamatuji, nebo se alespoň podívám do diáře kdy naposledy ale v ten den mi bylo tak zle, ze jsem na to neměla ani pomyšlení.
Kdyz jsem pana doktora poprosila jestli si alespoň muzu půjčit jeho kalendář co měl na stole, začínal uz byt nevrly a nepříjemný, po par vteřinách listování prohlásil velice arogantnim hlasem ,,No to jste si měla připravit jeste v čekárně ne" v tu chvíli se ve me začala vařit krev. Člověku je zle, sotva jsem se sem dobelhala, a pak slyší tyhle řeči.
Doktor me prohmatal, musím rict, ze to bylo velice ale velice bolestivé, další den jsem měla v podbrisku modřiny !!!!! Jeste par dni na to me to bolelo .
Udělal mi jeste ultrazvuk a řekl , ze vaječníky jsou v pořádku, a ze jsem nejspíše jen nachlazená protože mam plný močový měchýř. (Těsně pred vstupem do ordinace jsem si došla). Nebo jsem treba jen v období ovulace(což by odpovídalo, ale takovouhle bolest jsem v životě neměla!!) , nebo ze mi praskla jen nějaká cysta.
Z ordinace jsem odešla tedy s neporizenou.
Nedalo mi to a hnedka po víkendu jsem si došla k mé gynekolozce jeste na prohlídku.
A ejhle! Paní doktorka mi udělala jeste stěr, a řekla mi, ze mam nejspíš neco v děloze, a možná mam chlamydie!! To se uvidí az přijdou výsledky. Předepsala mi čtvery prášky, z toho jedny antibiotika.
Díky bohu za mou úžasnou, milou a vstřícní gynekolozku!

Co z toho vyplývá? Nikdy, ale uz nikdy do Nymburka, to to raději přetrpím přes víkend a v pondělí se hnedka dojdu na mou gynekologii.
Nechápu jak takoví 'doktori' můžou vůbec někoho 'osetrovat', kdyz o svém povolání vědí houby!!!!
Lulu44 (ID: 30809)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.02.2017 14:03:25

Ohromná spokojenost
Chtěla bych tímto moc poděkovat za perfektní péči v Nymburské porodnici. Rodila jsem 6. 5. 2012 císařem, ale celý březen jsem tam proležela s hrozícím předčasným porodem. Všechny sestřičky/porodní asistentky jsou neuvěřitelně trpělivé, nápomocné a milé a doktoři profesionálové. Ale co bylo hlavně pohlazení po duši je až rodinná atmosféra, která tam panuje a opravdu lidský přístup. Ještě jednou děkuji a přeji spousty úspěšně zvládnutých porodů.
bara_mikes (ID: 24524)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.05.2012 12:28:07

poděkování
Dobrý den,rodila jsem v Nymburské porodnici minulý týden 16.4. a musím říct,že jsem byla maximálně spokojená.Nymburská porodnice má nového primáře,který ví,jak se ke svému personálu chovat a podle toho se odvíjí i péče o pacientky,která je naprosto dokonalá. Sestřičky jsou hrozně hodné,ochotné,i když mají zrovna práce až nad hlavu.Kdyby byl takový personál na všech odděleních,nikdo by nemusel mít špatné zkušenosti z nemocnice.Pan primář se svému oddělení opravdu věnuje a snaží se ho udělat hezčí a hezčí.Chtěla bych poděkovat sestřičkám co se o mě a našeho Tomase Alexandra,tak dobře staraly a i panu doktoru Čapkovi,který byl u porodu. Moc všem děkuju Iva V.
atillka (ID: 20293)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.04.2011 12:08:29

Spokojenost
Dobrý den jsem ráda že i já mohu přispět k tématu porodnice Nymburk pozitivní skušeností.V Nym.porodnici jsem přivedla za pomoci pana doktora Šimona a celého úžasného personálu Filípka.Přístup,který ke mě měli všichni počínaje studentkama přes sestřičky až po samotné lékaře bych přála opravdu všem.Pomáhali se vším jak mohli a navíc ta pozitivní nálada v noci i ve dne podpoří myslím každou nastávající maminku.Chtěla bych touto cestou všem moc poděkovat a dnes už jistě vím,že pokud budu rodit po druhé nemám důvod rozmýšlet se kde.Děkui Helena L.
2107elik (ID: 19892)   osobní profil (nasemimi.cz)
26.03.2011 16:41:24

Veliká spokojenost
Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o mojí zkušenost s porodnicí v Nymburce. S manželem jsme se přestěhovali z Prahy do Nymburka teprve nedávno ( to jsem byla ještě v 7 měsíci těhotenství) a velmi jsem váhala jestli mám rodit práve tady v N. nebo mám radši rodit v Praze ( byla jsem registrovaná na Vinohradech). Po velkém rozmýšlení, jsem se nakonec rozhodla rodit právě v Nymburce ( také, že máme nemocnici asi cca 10min. od bydliště) a můžu Vám dnes se 100% jistotou říct, že vůbec nelituji svého rozhodnutí. Byla jsem přijata v úterý v půl 7 ráno, kdy mi už začali doma kontrakce a porodila jsem ještě ten den za 2min. půlnoc krásného, zdravého chlapečka Vašíka-3850g a 53cm.
Za celou dobu mého pobytu byli ke mě všechny-opravdu VŠECHNY sestřišky strašně moc milé, obzvlášť bych chtěla strašně moc poděkovat dvoum sestičkám-porodním asistentkám, které mi běhěm posledních kontrakcí, kdy jsem měla velké bolesti a byla jsem už na pokraji svých sil, dali takovou sílu a podporu, pomáhali mi co nejvíc mohli, povídali si se mnou, dávali mě na míč, dávali mi teplou rýži na břicho atd. že jim budu na věky strašně moc vděčná, protože bez nich bych to opravdu snad nezvládla. Přesně nevím jejich jména-myslím že Jana a Marie, ale sloužily obě v úterý, kdy jsem porodila noční a pak ještě obě dvě ve čtvrtek denní. Pak bych chtěla také strašně moc poděkovat panu primáři Tomanovi, kerý nám porodil nádherného chlapečka a který byl také úplně skvělý a ještě panu doktorovi Čapkovi, u něhož jsem našla také jistou podporu. Všem maminkám porodnici v Nymburce na 100% doporučuji a ještě jenou všem zaměstnancům velmi děkuji za nádherný zážitek-sice velmi bolestivý, ale když Vás na konci čeká něco tak nádherného, tak bude v mých vzpomínkách jen ten nejkrásnější. Ś pozdravem Kateřina Janišová ( syn Václav Musil)
Katerina (ID: 15716)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.06.2010 12:06:29
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi