Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Pelhřimov, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
porod do vody - máte někdo zkušenost?
Dobrý den, jsem teprve v 16.týdnu, ale přemýšlím o porodu - do vody. Nemáte s tím někdo zkušenost? V téhle nebo v jakékoli jiné české nemocnici...Budu ráda za každou radu. Děkuji. Markéta
Markéta (ID: 26372)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.01.2013 00:37:49

porodnice
musím se přiznat ale porodnice v Pelhřimově mě udělala radost.Sice jsem tam rodila v roce 2008,ale samá chvála jak u porodu tak i po a péče jak o mě tak o maličkou.Přála jsem si u porodu Mudr.Petříka a akorát sloužil.Mohu jen doporučit.Při mém prvním porodu v Písku jsem byla zklamaná.nechali mě tam na sále a když bylo pozdě tak syna vyrvali kleštěma a řekli to víte porod kleštěma muže se stát že bude magor.Na štěstí je syn normální.
tlapka (ID: 22977)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.12.2011 17:56:37

Poděkování
Dne 19.10.2011 v 19:08 se mi zde v Pelhřimovské porodnici narodil syn Jakub Hudač 3900g, tímto bych chtěla poděkovat všem doktorům a hodným sestřičkám za profesionální péči.
Sestřičkám za to že Vám se vším poradí,vysvětlí a ukážou.Jsou velice ochotné.
Pak bych chtěla poděkovat panu Dr.Horkayovi,který mě rodil a porodní asistence.
K poděkování se připojuje i otec Jakuba, který se účastnil porodu.
Přeji Vám do dalších let mnoho narozených dětí.

Jestě jednou velké děkuji
A.Špinarová
a
P.Hudač

Anetkka (ID: 22598)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.11.2011 12:05:42

pupečníková krev
V pelhřimovské porodnici mají maminky možnost odběru pupečníkové krve. Pupečníková krev se používá jako alternativa ke kostní dřeni pro transplantace krvetvorných buněk.
markytka (ID: 16765)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.02.2011 14:09:15

Porodnice v Pelhřimově
Ráda bych se podělila s nastávajícími maminkami o zkušenosti s porodem v Pelhřimově. Rodila jsem zde v lednu 2009 své první dítě - syna Jeníčka. Porod proběhl přirozeně vaginální cestou a byl to úžasný zážitek. Přijetí do porodnice probíhá standardně - monitor, nationale,příprava k porodu - klyzma i holení (oboje můžete odmítnout, ale personál spíše počítá s tím, že to absolvujete). Poté je možno I.dobu porodní trávit spolu s tatínkem v pěkně zařízeném pokoji. Asistentka je k dispozici, občas natočí monitor. Můžete využít sprchu, míč i vanu, ale porody do vody se tu moc nenosí.Epidurál vám nabídnou, ale nechají to na vás, zda ho využijete, je samozřejmě zdarma a 24 hodin k dispozici. II.dobu porodní na sále trávíte v klasické porodní pozici v polosedě, ostatní polohy se příliš nepreferují (ale mně to nevadilo, tahle pozice je i pro matku celkem pohodlná). Nástřih hráze je tu prováděn většinou.Po porodu mi Jeníčka přinesli hned po ošetření a přiložili k prsu.Další péče na odd. šestinedělí a novorozencích je dobrá, sestřičky ochotné, je kladen důraz na rozvoj a nácvik kojení - dudlík ano, lahvičky a čajíčky ne! Řekla bych, že péče v porodnici udělala za poslední 2 roky velký pokrok, vybavení sice není nijak výstavní jako ve velkých nemocnicích, ale je tu klid a osobnější přístup zdravotníků. Příště půjdu rodit zase sem, do Pelhřimova. :-) Valentýna.
Týna (ID: 7573)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.02.2009 19:31:51
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek