Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Fakultní nemocnice Praha - Motol

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
To byl porod!
Vzhledem ke komplikacím, které jsem měla před porodem jsem si poležela 4 dny na oddělení Rizikového těhotenství. Veškerá pěce byla na jedničku. Sestry byly milé a doktoři také. Nemohu si stěžovat. Opravdu mně hlídali a kontrolovali naší holčičku v bříšku 3x denně. :wink:
Jídlo se taky dalo jíst. Někdy měli svoje slabé chvilky, ale vcelku to šlo.
Po vyvolání porodu jsem se rychle dostala na porodní sál. Tam jsem chviličku čekala, ale bohužel asi rodí všechny silné ročníky :slight_smile:. Porodní asistentka skvělá. Vybavenost porodních boxů výborná. A paní doktorka která mně rodila nestihla ani dojíst rohlík jak to bylo rychlé. Malá byla za 6,5 hodiny venku. Prostě snový porod.:heart_eyes:
Na porodní pokoj nepotřebujete nic jiného než osušku, vodu, jednorázové kalhotky, možná něco malého k jídlu. Pokud se porod protáhne tak taťka bude mít hlad.:rolling_eyes:
Soukromí v boxu bylo super. Nikdo nás nerušil.
A oddělení šestinedělí jsem se trochu bála. Ale všichni byli rozněž profíci. Moc nám pomohli se základními věcmi. Na pokoji jsme byly dvě maminy. Soukromí jsme taky měly.:slight_smile:

Opravdu smekám před tak skvělou péčí. Příště se ráda vrátím.
kikinka1988 (ID: 31105)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.08.2017 17:11:55

RE: Nikdy více,otřesný zážitek
Přesný popis našeho hrozného zážitku, porod v srpnu 2010. Je to přes 6 let a nikdy nezapomenu. Podruhé jsme rodili u Apolináře, a nedá se to srovnat!
sarah (ID: 30922)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.04.2017 12:54:28

Nikdy více,otřesný zážitek
Dobrý den, musím, bohužel, souhlasit s příspěvkem Sanny.Rodila jsem v Motole v listopadu 2010. Celé těhotenství bylo pohodové,vše vpořádku.Rodila jsem po termínu.Přijela jsem tam s kontrakcemi po 3 minutách,nechali mě v bolestech 45hodin,manžel ke mě nesměl,sestřičky otrávené a pomoc žádná.Jen se střídali se službami doktoři, každý říkal něco jiného.Manžel mohl až na sál čili na posledních 6hodin,aspon že vubec ,nevím, jak by to jinak dopadlo.Byl mi velkou oporou.Finále bylo stejné jako u Sanny.Jeden doktor řekl, že jestli se neotevřu,tak do hodiny udělá císaře. Musel odběhnout a přišla jiná,která řekla,že sice otevření nic moc,ale pujdeme rodit normálně.Samozřejmě to nešlo,dcerka byla dlouhá,vracela se stále zpět a šlo do tuhého. Tak zavolali posilu a ta mi začala skákat po břiše. Pokud vím,je to u nás zakázaný manévr.Co to dělá s vaším tělem, si neumíte představit. Nakonec dcerka vyletěla,nedýchala,zlomenou klílční kost a zv.nádor na hlavě z těch nárazů. Já jsem ztratila spoustu krve,takže šití na 2hodiny a transfúze a jipka..A jak prohlásil asi nechtěně přítomný doktor,narodila se za 5minut dvanáct.S dcerkou jsem taktéž cvičila Vojtovku a dnes je to úžasná bystrá holčička.Bohudíky. Ovšem 2roky nám velmi špatně spí,budí se několikrát za noc s úporným pláčem. Snad to časem půjde vyřešit alternativně.A kojení ? Hned druhý den po porodu, aniž by čekali, jak se rozkojím,přidávali ke kojení příkrmy.Opravdu děkuju osudu,že dcera i já jsme silné a už jsem se z toho zážitku dostala. Ale druhé dítě tam už nikdy.
andras (ID: 26280)   osobní profil (nasemimi.cz)
18.01.2013 14:55:08

Motol jako dobrá volba
Porod v dubnu 2012: V Motole jsem strávila dlouho dobu na rizikovém odd. v průběhu těhotenství a byla jsem velmi spokojena, až na jednu dvě sestry, ale to je asi všude, ostatní se chovali perfektně...
Porod: vzhledem ke komplikovanému porodu musím všem na sále poděkovat, byli naprosto skvělí a profesionální, velmi lidský přístup a extrémní ochota celého personálu mě pomohlo náročný porod dobře zvládnout, vše mi vysvětlili předem, spokojenost!!!
Novorozenecké odd. je už horší, sestry jsou dost odměřené a na psychice to moc nepřidá, ani mi tam nikdo nesdělil, že miminko má zlomenou klíční kost, je to tam zkrátka jak na běžícím páse, ale ty 3-4 dny naštěstí rychle utečou...
Verduna (ID: 25577)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.10.2012 15:21:23

děkuji profesionálům
Dobrý den, shodou okolností jsem v Motole rodila také 20.12.2011 a také jsem byla velmi spokojená.Porod byl vedený dle mých představ a přestože přišly komplikace byly řešeny společně se mnou. Lékaři jsou skuteční profesionálové nejen ve věcech lékařských ale také v těch "lidských".
Markytka7 (ID: 25242)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.08.2012 14:45:35

Můj porod v Motolské nemocnici
Dobrý den, chtěla bych strašně moc poděkovat celému personálu na porodním sále.Ste strašně milí a vaše péče je velmi dobrá.Rodila sem 20.12.2011.Můj porod nebyl zrovna lehký a o to víc si vážim vaší péče a děkuji za našeho Matyáška.Musim ještě poděkovat oddělení šestinedělí 1 a to všem sestřičkám,lékařům za velmi dobrou péči a dobré rady .Dětské sestřičky byly také strašně moc hodné .Jedním slovem sem byla strašně moc spokojená a příště bych rodila zase u Vás .Ještě jednou Vám všem děkujeme za vzornou péči a příjemnou atmosféru.Opravdu sme byli strašně moc spokojení .Díky Vám všem.Jednička s hvězdičkou.
kvetinka (ID: 23027)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.12.2011 19:20:01

Motol nedoporucuji
Ačkoli je spousta maminek co byly spokojeni,ja mezi ne rozhodne nepatrim..Rodila jsem v roce 2008 v lednu.Diky chybám a pochybení doktoru se muj syn narodil s poskozenim mozku,ktere bylo zapricineno dusenim pupecni snurou..ac pristroje ukazovali ze neni neco v poradku ..ja jsem jim to rikala pritel u porodu..nic..dr. rekla ze pujdu cisarem at je mimi ok,ale musela odejit k akutnimu cisari a ze zachvilku prijde dr. jiny a ona mu vse rekne..dr. prisel po necele hodine a nechal me porodit normalne..Navic mi epidural pichali nadvakrat protoze poprve to zkazili..taky jsem pak lezela diky tomu pet dni na neurologii.Detatko jsem mela mesic na JIRP.Nektere zaznami z porodu jaksi zmizeli..ale ja vlastnim fotky zaznamu z porodu ktere jim jaksi chybi..ale soud mi zdravi ditete nevrati...Muj syn ale bojoval tak moc ze navzdory tomu ze mi rekli ze pravdepodobne zustane na urovni novorozene pohybove..vse je jinak vojtova metoda je bajecna a sila meho syna take..chodi,beha, maluje...atd. ale vse mu trva dele se naucit ..hlavne mluveni :( Takze opravdu porod tam uz nikdy..muzu rict ze chyby lide v praci delaji i v takove to..ale toto bylo zanedbani..A navic pak jen doktori lhali a lhali..
Sanny (ID: 16060)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.07.2010 16:56:57

Dobrý den.
Vyhodily mě z Podolí i když jsem tam měla registraci a veškeré doklady.Rodila jsem v září 2009 v Motole. Tuto porodnici mohu všem doporučit.Sestry i lékařky jsou příjemné,pomáhají maminkám s dětmi,vše vysvětlí a pomůžou při špatném kojení. Díky nim byl můj porod nádherný a mimčo mělo výbornou péči.Pokoje šestinedělek jsou čisté,dobře zařízené,k dispozici jsou plenky,oblečení, odsávačky mléka ...
Jednička s hvězdičkou.
SarahB (ID: 13585)   osobní profil (nasemimi.cz)
18.01.2010 23:28:59
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi