Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Tábor, a.s

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Spěchejte do Tábora
V Táboře se narodil můj druhý syn v roce 2013. Báječná sestřička Gašpariková v poradně ihned odstranila všechny mé pochybnosti. Patří jí velký dík za zdárný průběh zbytku těhotenství. MUDr. Bursíková a MUDr. Přibylová se ke mě chovaly velmi pěkně. Plánovaný porod císařským řezem ve spinální anestezii byl nádherný......sestřička Eva Rychlá na operačním sále dokázala navodit společně s operatérem MUDr. Berkou a anesteziologem prim. MUDr. Prchlíkem nezapomenutelnou, dojemnou atmosféru.
Všem patří velký dík. Nerada bych na někoho zapoměla, práci všech oceňuji a velmi si vážím...přístupu staniční sestry na gynekologii jako všech sester i na gyn.-por. a novorozeneckém odd.Byl to pro mne nádherný zážitek, který bych přála všem....Není nic důležitějšího než mít krásné vzpomínky na tak úžasnou událost. Děkuji všem
Jana (ID: 28260)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.03.2014 22:30:29Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi