Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Teplice, o.z.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Zkušenost s Teplickou porodnicí
Dne 1.7.2012 Jsem císařským řezem porodila syna Kubíka a na služby si nemůžu stěžovat.Byla Jsem velmi spokojená,od přijetí až do porodu.Původně Jsem Měla porodit až 24.7.Manželovo rodiče jely kvůli Mému porodu dřív na dovolenou.Manžela Jsem ten den ráno v 5 vyprovodila do práce a řikala Jsem si,paráda.Vše si v klidu vyperu,nažehlím a připravím.Jenže Jsem si nestačila připravit ani tu tašku pro sebe,pár věcí Jsem ve spěchu naházela do tašky,než manžel přijel na rychlo z práce.Naše mimi mělo otočenou polohu,prdelkou na před,takže Jsem se modlila,aby se mimčo otočilo,jenže se tak nestalo a doktorka při přijmu,byla velmi příjemná to chtěla zkusit normální cestou.Kontrakce Mi začly kolem oběda a kolem 5 večer Mě odvedly na sál,tam se trápila asi půl hodiny,ale i přes injekci na vyvolání kontrakcí,nebyly tak silný,abych porodila normální cestou.Tak druhý asistující lékař konstatoval,že to ukončíme a jelo se na sál a malej byl za 5 minut venku.Teplickou porodnici určitě doporučuji.
Hrobčice (ID: 26837)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.04.2013 19:43:59

Spokojenost
Spokojenost
Ahojky všem, rodila jsem v teplicích 10.12.2012. Celkově celé těhotenství jsem měla komplikované,takže jsem tam před porodem třikrát ležela na gynekologii 9.Personál tam byl super.Bylo to moje první těhotenství a dost jsem se bála. Komplikací bylo i to, že jsem alergická na latex, naštěstí to pro porodnici nebyl žádný problém. Jelikož jsem měla v těhotenství cukrovku, přijali mě o den dřív než jsem měla termín. Dostala jsem tabletku,ale nezabírala, měla jsem sice pravidelné kontrakce,ale slabší, takové co jsem už měla měsíc nepravidelně doma a neotvírala jsem se. Neotevřela jsem se celý ten první den a noc. Druhý den jsem si dala na doporučení doktorky vanu a najednou to šlo ráz na ráz, praskla mi voda, odešla zátka a začali kontrakce, napojili mě na monitor srdíčka (na něm jsem teda byla připojená co hodinu celý ten den předtím)a jelikož se jim asi ozvy nezdály tak mě odvezli strašně rychle na sál,byla jsem tam snad do 5 minut, provedli mi celkovou anestezii,částečná mi nešla i když se o to doktor pokoušel, ještě stále mi dobíhali kontrakce,ale myslím si, že to bylo především proto, že mám nemocná záda, asi za 45minut byl malý venku.Vím to od manžela, protože jsem se probudila na jipce. Nemohla jsem se hnout, první co se mi stalo, že jsem potřebovala hrozně kašlat, ale díky jizvě to nešlo, měla jsem hroznou žízeň, ale sestřička řekla, že až později. Měla jsem hrozně malé bříško

Malého mi přinesli jakmile jsem poprosila a snažili se ho přiložit k prsu, sestřička se mi snažila pomoc, tím že mi to prso různě mačkala a tak, ale nešlo to, malej byl tak krásnej, na ten jeho kukuč nikdy nezapomenu. Na jipce jsem byla 24hodin. pak jsem musela vstát a jít na porodnici. Byl to trošku ten první den boj, ale dalo se to. Na pokoji jsem měla vlastní koupelnu a záchod, což bylo super. Malého mi sestřičky nosili na kojení, celou dobu se mi snažili pomoc, aby se přisál. Po doporučení sestřičky jsem začala kojit přes klobouček a malý se krásně přisál a pil a pil. Bylo to tak krásné.....Po té přišla sestřička ukázala mi polohy na kojení po císaři. Když už jsem byla schopná se o malého postarat, tak mi sestřička ukázala koupání, přebalování, oblékání atak. Sestřičky i doktoři a doktorky byli prostě úžasní, stále se mě během těch necelých dvou dnů před porodem někdo ptal jak mi je, jestli něco nepotřebuju. Stejné to bylo i na jipu i na porodnici. Úsměv na tváři snad mají přišitý. Měla jsem pocit bezpečí, pocit, že jsem na správném místě, kde se o mě a malého dobře postarají. A to si myslím, je pro maminky nejdůležitější, pohoda!Všem velice doporučuju, dokonce mi chutnalo i jídlo. Vím, že někdo asi řeší jak to tam vypadá, jaké mají postele a já nevím co. Pro mě bylo nejdůležitější opravdu to, jak se ke mě personál chová a hlavně, že nikdo neřešil, že jsem cigánka.
Personál: Doktorka Inna, Doktorka Švejcarová, Doktor Kraus
Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:
Sepsat si porodní plán.
Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:
Vezměte se si sebou vlastní příbor, toaletní papír,oblečení pro miminko dostanete. Hlavně doporučuji z vlastní zkušenosti kojící klobouček. Nejdůležitější je však klid a pohoda.
zmichaela (ID: 26614)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.03.2013 21:28:09

Poděkování za lidský a profesionální přístup
Tímto bych chtěl poděkovat zdravotnickému personálu teplické porodnice. Jednalo se o noční směnu dne 18.10.2009, ve které byla pí. Hadrabová (snad jsem uvedl správné příjmení). Byl jsem přítomen u porodu naší dcerky Elišky. Z přístupu jmenované sestry a dalšího personálu jsem byl naprosto spokojen!! Věřím, že na tomto porodnickém oddělení je skvělý tým, který jednoznačně přispívá k utváření dobrého jména teplické nemocnice. Pokud bychom chtěli další děťátko určitě při výběru porodnice vyhraje ta Vaše teplická! Ještě jednou děkuji a Vše Vám přeji pevné zdraví!!! S pozdravem Tomáš Hamsa.
asmah (ID: 12104)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.10.2009 12:17:56
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi