Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Městská nemocnice Turnov

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Ohlas k nemocnici
Chtěla bych vložit svůj příspěvek k Turnovské porodnici a gynekologii.
V Turnově jsem rodila před 36 lety a protože jsem předtím neměla s nemocnicema žádné zkušenosti,byla jsem spokojena.Jen v tehdejší době komunikace s příbuznými.Muselo se s návštěvami hovořit jen z balkonu a to byl docela problém,když přišli příbuzní za dvěma maminkama,tak to jste si tedy moc nepopovídali.Určitě je to dnes zlepšilo.
Asi za dva roky jsem se musela podrobit menšímu zákroku a jak si vzpomínám p.MuDr Mikl ještě asi tehdy nebyl primářem byl moc milý a příjemný,ale to jsou moc vzdálené
vzpomínky.Pak jsme se přestěhovali do Jičínského okresu a za šest let jsem rodila podruhé v Jičíně a to se mi tak zase moc nelíbilo,sestry nám dávali skláda pleny a ani jídlo nic moc.
Před 20 lety jsem se musela podrobit velké gynekologické operaci a protože to nějak nevyšlo s vyšetřením v jičíně,známá mi doporučila abych se objednala do Turnova.
Pan primář Mikl mne vyšetřil a okamžitě objednal k operaci.
Sám mne operoval a s operací jsem byla maximálně spokojena.Všichni v nemocnici byli moc milí a vstřícní.a na Turnovskou gynekologii bych nedala dopustit,sestřičky moc pozorné a po zákroku jsem měla 20 let klid.
Protože pracuji jako kuchařka po těch 20ceti letech se obtíže dostavily a tak jsem se musela letos podrobit histerektomii a byla jsem v Jičíně,což o to personál moc fajn,sestřičky milé,ale po 3 měsících mám stále problémy
a tak nevím jak se te bude dál vyvíjet.
Jednoznačně Turnovská gynekologie byla v pohodě a moc přemýšlím,zda se tam neobjednám,aby mne prohlédli,abych mohla zbývající 4 roky co mi zbývají do důchodu ještě pracovat a být v pohodě a bez obtíží
Za péči před 20 lety by ode mne dostala Turnovská
gynekologie 1 plus. Jana Masáková
neni (ID: 25381)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.09.2012 18:57:00