Vše o těhotenství: Snaživky

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
ms nedorazila
ahoj, holky
snžíme se zatim 3 měsíce, a stále nic, ale tentokrát to vypadá nadějně...
5 dní zpoždění, citlivé bradavky, motání hlavy a občasné píchnutí v podbříšku, tak držte palce, dám vědět
11.04.2010 10:47:27
odpovědět
Hodit se do pohody :)
Doporučuji vzít si dovolenou, odjet někam pryč mimo město :) Vypustit z hlavy problémy a práci. U mě to zafungovalo :) Stačila vánoční dovolená spojenou s návštěvou u rodiny. A už tady vedle mě leží prcek :) Držím palečky.
27.11.2009 18:54:57
odpovědět
My se s přítelem snažíme 3/4 roku. Změnila jsem doktorku, protože byla laxní, na všechno má hafo času...tak jsem na to zvědavá.
24.05.2009 21:45:49
odpovědět
Ahojky, tak se nezadařilo, zkazilo mi to vánoce, v lednu jdeme znova, nemám ani chuť psát, přitom vím, že jsou na tom některé z vás ještě hůř, že ta šance tu stále je, ale bolí to. Držte nám palce!!!!!!!

27.12.2008 09:27:08
odpovědět
Ahoj holky, tak ty potvory spermie byly fakt líný, tak mi dali hormony na lepší zrání vajíček a vyšší sliznici, mám tam teď dvě krásná vajíčka, zítra musím donést sperma, partner se nemůže uvolnit z práce a odpolko jdu na inseminaci. Jsme z toho napjatí, vím že se to nemusí napoprvé povést, ale prý z toho mohou být i dvojčata, když tam pěkně sedí dvě vajíčka. Uvidíme, snad se zadaří, zase dám vědět.
24.11.2008 18:55:59
odpovědět
RE: problém s otěhotněním
Souhlasím pustit to z hlavy , snažili jsme se tři roky, pak přišla laparoskopie, mojžíšová, návštěva centra IVF, následně zjištění, že manžel má málo a dost líných spermií, dvě umělá oplodnění, inseminace - to celé trvalo tři roky, a když jsem měla jít po třetí, tak už jsem byla tak nějak připravená, že to zase nevyjde. Zjistili že jsem navzdory všemu těhotná přirozenou cestou, narodila se mi holka ted jí budou tři a když měla rok a půl opět jsem zjistila že jsem v tom, tak teď už mám ještě hošíčka. A to nám řekli, že my nikdy nemůžeme mít děti přirozeně.
24.10.2008 14:41:19
odpovědět
Chybná diagnóza
ahoj Baňulko, je to fakt smutný, čím jste si manželem prošli. Je to příběh přímo na žalobu, ale jak píšeš, pěkně za sebou zametla stopy, což svědčí přímo o promyšleném konání, tj. parazitování na uměle vytvořeném neštěstí jiných.Ale já věřím, že vše špatné je pro něco dobré a že ji trest stejně nemine. Já jsem se také setkala s chybnou diagnózou, i když to nebyl úmysl mě okrást, ale špatné řešení dané diagnózy. Po jedné menstruaci nechtělo i přes injekce krvácení ustat. Bylo to stále horší, obrovské sraženiny, musela jsem na kyretáž. Za nějaký čas se to opakovalo znovu a tudíž mi bylo sděleno, že v děloze stále nadměrně narůstá sliznice a podobně a že z důvodu prevence rakoviny spodku by to chtélo dát vše pryč. Samozřejmě, že jsme z toho byli hotoví, vidina dalšího mimča byla pryč. Nejprve mě to srazilo až na dno, stále jsem jen brečela, ale tchýně se toho ujala a já stejně jako ty změnila lékaře, navštívila i léčitele. Kromě očisty těla bylinkami a podobně, podstupuji hormonální léčbu a musím zaťukat, vše je na dobré cestě. Ať se všem daří!!!
19.10.2008 10:02:01
odpovědět
Nevěřte všemu co Vám nějaký lékař řekne!!!
Růžo, tak jako předchozí komentáře k Tvému příspěvku byly "přestaň na to usilovně myslet", tak i já se k holkám přikláním. Já mám obdobnou zkušenost, kdy jsme s manželem čekali usilovně na naší malou 4 roky. U jedné nejmenované Dr.z Ostravy na Bieblově ulici jsem se léčila. Kdysi měla lékařskou praxi v jiných prostorách. Z důvodu, že jsem kdysi prodělala interupci, jsem každoměsíční nezdar otěhotnění přikládala tomuto zákroku. Své v té době gynekoložce jsem bezmezně věřila každé slovo. Byla jsem na RTG průchodnosti vaječníků a celého spodku, který mi dělala a vyúčtovala si za něj Kč 300,- s vysvětlením, že ho neproplácí ZP (později jsem se dozvěděla přímo na své ZP, že tento úkon hradí ZP v plné výši a při výpisu plateb účtovaných lékaři jsem přímo na výpise měla černé na bílém, že ona lékařka si tento úkon nechala v plné výši proplatit i od mé ZP, tudíž si vyinkasovala jedno vyšetření 2x), kdy mi sdělila posléze pro mne šokující zprávu, že jsem totálně na odpis, jelikož tam mám srůsty, nemůžu mít děti a ona že je schopná se mi tam laparoskopicky podívat a zkusit něco udělat, ale že za tu operaci si účtuje 3.500,-.
U ní všeobecně všechny úkony byly luxusně ohodnocené, které musela klientka zaplatit, ale co více? Odmítali na tyto platby dávat pacientkám účtenku. Podotýkám, že tyto částky byly opravdu vyšších sum. Já to ovšem byla ochotna zaplatit, jelikož ona již výše zmiňovaná lékařka byla na Ostravsku údajně kapacita. Nakonec nechala přes dalšího lékaře v MNO Fifejdy vyšetřit mého muže, nesli jsme tam sperma, avšak dostali jsme tam pro nás zdrcující odpověď. Můj muž je neplodný.
Zkrátím to, už to bylo opravdu neúnosné, moje důvěra v onu lékařku začínala být na bodu mrazu po tom, co mi odmítli na nehorázné platby dát doklad, že jsem to či ono a v jaké výši zaplatila. Proto jsem se rozhodla pro odchod k jinému lékaři.
Ten chtěl po mne výsledky jejího vyšetření, tak jsem šla s manželem pro ně a s žádankou tehdy ještě do Zábřežské nemocnice v Ostravě, kde mne sestřička konající službu hledala podle rodného čísla, příjmení za svobodna v PC nemocnice,,,nakonec mi sdělili, že jsem tam nikdy nemohla na vyšetření být, jelikož tam o mně nemají jediný záznam. To už byla i pro mého muže silná káva, jelikož byl tehdy se mnou na onom vyšetření a na vlastní oči viděl, jak mne sestřička eviduje podle OP, kartičky ZP a zpovídáním různými dotazy a mé odpovědi eviduje do PC nemocnice Ostrava-Zábřeh.
Tak že kdo měl na tom velkou snahu to vymazat z PC nemocnice?
Dovtípit se může každý kdo čte mé řádky a věřím, že se shodneme na jediném člověku.
Při mém příchodu k oné lékařce pro kartu, s mým oznámením sestře, že budu přecházet jinam, sestřičce zmrzl úsměv na tváři a kartu vytáhla z kartotékových šuplíků, zašla do ordinace za dotyčnou lékařkou a vrátila se až po 5-ti minutách, kdy mi kartu ani nezapečetila a jen tak mi jí dala otevřenou do ruky. Až doma jsem zjistila, že veškeré poznámky samotné lékařky od doby mé "údajné" léčby u ní abych mohla otěhotnět, vykonávané samotnou lékařkou byly z mé karty vytaženy.
Můj nový gynekolog mne raději, aby mne dále netrápil dalším vyšetřením již přímo odeslal na umělé oplodnění do FN Olomouc, které se stejně nezdařilo.
V Olomouci jsme když tak teď přemýšlím taky zažili neskutečné lži. Tvrdili mému muži, že jeho spermie má špatný tvar hlavičky a že já mám tvrdý obal vajíčka, proto nám bylo jimi doporučeno, že by pipetou tomu všemu pomohli až vyberou dobré kousky (že vyberou nezdeformované spermie a můj tvrdý obal vajíčka naruší), ovšem že to stojí 3000,- a druhé 6500,-. Taky jsme na to kývli. Tonoucí se opravdu stébla chytá. A to Vám řeknu, to tisíce jen lítaly, jelikož to byly nadstandartní výkony, které už navíc nehradí ZP.
Taktéž měl snahu můj nový gynekolog doporučovat 2. pokus v Olomouci, ale to jsem již nechtěla, jelikož jsem z hormonální léčby nabrala šílená kila na váze.
Nakonec jsem přešla k MUDr. Jaroslavu Slezákovi, který pomohl i mé kamarádce. Ten si mě i přes mé katastrofální zkušenosti vyšetřil sám, za nic nechtěl ani korunu, vyšetření RTG se zavedením kontrastní látky do dělohy přes děložní čípek tentokrát vůbec nebolel (od již výše zmiňované lékařky totiž příšerně bolel až mi tehdy tekly slzy po tváři a to vydržím opravdu hodně) a výsledek byl k mému údivu pro mne přímo šokující!!!
Jsem plodná, žádné srůsty nemám a ani jsem je nikdy mít nemohla, celé vejcovody jsou na 100 % průchodné.
Na jeho žádost jsme mu tam donesli i od mého muže sperma, které na počkání vyšetřil pod mikroskopem, kde mi sám od sebe dal i mi nahlédnout do mikroskopu a opět sdělil pro mne přímo šokující zprávu. Váš muž je plodný, tudíž je vyloučeno, aby byl v minulosti neplodný. Tak že v tu chvíli mi došlo, že jsou mezi lékaři féroví lékaři a na druhou stranu jsou mezi nimi jejich kolegové - neféroví podvodníci, obohacující se na neštěstí druhých.
Byla jsem šťastná a hodila za hlavu to, kdy přijde doba, že na těhotenském testu uvidím dva proužky.
Do dvou měsíců jsem byla najednou těhotná a ani nevím jak.
Zkusila jsem metodu, i když jsem jí z prvu nevěřila a můj muž se na mne díval jako na blázna, o které jsem se dočetla na jistém webu a to tu: Když má žena plodné dny (tudíž je děložní čípek otevřený), po milování samotném buď partner či ty udělejte to, že zastrčte prst do pochvy, která je naplněná spermatem, nahmatejte děložní čípek a ten do něj vyloženě namočte či přímo obkružte prstem, ať je jím opravdu "namazaný". Pak jsem ještě cca 20 minut sice nevěřícně, ale i přesto v klidu ležela.
Jojo a ono to asi opravdu pomohlo. Možná ne, možná ano, prostě tomu věřím a hotovo.
Na tom jistém webu bylo u té metody taky napsáno několik pozitivních zkušeností žen, které po ní nakonec otěhotněly.
Kdo to bude chtít zkusit, zkusí. Každopádně o tom nikoho nepřesvědčuji a nikoho k tomu nenutím.
Tak že jedna rada, nevěřte všemu co se od lékaře dozvíte a zkuste se pídit dál, nezávazně i třeba nechat se za peníze vyšetřit u jiného lékaře. Nevěšte hlavu, neházejte flintu do žita. Zkuste myslet pozitivně a nebýt upjaté, já chci miminko a ono to pořád nejde. Taky jsem taková byla a vidíte, jistá lékařka toho neskutečně využila ve svůj prospěch a velice dobře se na nás finančně obohatila. A kolik nás takových páru bylo a je, které případně taky zneužívá ke svému prospěchu.
Je mi líto, že lékařům, kteří nehrají fér hru není hanba zneužívat pacienty.
Ono je totiž zajímavé, jak by žena se srůsty a tvrdým obalem vajíčka mohla mít dítě s neplodným mužem a jeho zdeformovanýma spermiema.
A vidíte co mi řekl MUDr. Slezák?
MUDr. Jaroslavu Slezákovi velice děkuji, dnes máme 2 zdravé dcery a k panu doktorovi chodím do dnes.

17.10.2008 22:01:46
odpovědět
RE: Snaživky
dík oběma za povzbuzení, dnes jsem zas byla na gyndě, moje výsledky dobrý, tak mi dali papíry pro přítele, to bude mít radost. Pokud budou jen líné spermie, tak mě povzbudí ovulaci hormony a půjdeme na inseminaci.
15.10.2008 14:06:37
odpovědět
To si také myslím,aby jsi to úplně vypustila z hlavy,ale ono se to lehce říká.My se snažili 3 roky,potom jsem byla na laparoskopii,tam mi otočili dělohu,měla jsem jí otočenou dozadu a měla jsem tam srůsty po mimoděložním těh.Otěhotněla jsem hned po 4 týdnech,ani jsme nedodrželi šestinedělí.Tak moc držím palce.
15.10.2008 11:00:51
odpovědět
Ahojky,tak to je přesně tak, jak to měla moje ségra, takhle se snažili 10 let,dělali pro otěhotnění nemožné,až jsme se někdy musely smát, po 11 letech to vzdala, přestala každý měsíc na záchodě brečet, prostě to nějak úplně vypustila z hlavy a smířila se stím, že už prostě žádné miminko mít nebudou, začala se plně věnovat úplně něčemu jinému, a najednou po čtyřech měsících zjistila, že je těhotná, narodila se jí nádherná holčička, pusťte snažení z hlavy a věřím,že se taky dočkáte!!!!!!!! Přeju hodně štěstí
13.10.2008 23:35:39
odpovědět
problém s otěhotněním
ahojky, snažíme se od dubna, mám nepravidelný cyklus, čaje nezabíraj, furt si měřím teplotu, po styku se podkládám polštářkem, už fakt nevím. Teď přijde na řadu přítel, má ještě někdo jinou babskou radu?
13.10.2008 17:29:48
odpovědět
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7