naseporodnice.cz - těhotenství, výběr porodnice, rodina a péče o dítě

Novorozenec - www.naseporodnice.cz Novorozenec - www.naseporodnice.cz

Naše porodnice - katalogy služeb podle krajů a městVýběr z článků o těhotenství, rodině a péči o dítě

Mnoho lidí přes léto často zapomíná na zdravé stravování, ztrácí motivaci a raději se uchyluje k nezdravé, těžké, stravě. Jak se ale udržet v ketóze i přes snadno dostupná lákadla?
Těhotenský kalendář Těhotenský kalendář nabízí ucelený přehled základních vyšetření, které absolvují těhotné ženy v průběhu těhotenství - co, kdy a proč?
moje první těhotenství Kompletní průvodce pro maminky prvorodičky! Začínáme otěhotněním, potvrzením těhotenství a dále krok za krokem k porodu, základní péči o novorozence a vybavením dětského pokojíku.
video archiv Péče o miminko - očista těla, stříhání nehtů, mytí uší, atd. Průběh těhotenství, ultrazvukové záznamy. Zajímavé video návody a prezentace dětských pomůcek.


Server www.naseporodnice.cz je určený především pro ženy, budoucí nebo stávající maminky, které se chtějí dozvědět maximum informací o přípravě na těhotenství, těhotenství, porodu a výběru porodnice, rodině, péči o zdraví a správný vývoj dítěte. Stranou však nezůstávají ani témata typu finanční podpora státu rodinám (případně samoživitelek) s dětmi, neplodnost, časté ženské zdravotní problémy a mnohé další.

Porodnice - nejnovější diskuzní příspěvky ...

Vyházet všechny na šestinedělí - Len1 (ID: 36547) - Nemocnice Strakonice, a.s.
Porod ve Šternberské porodnici - Silviezl (ID: 36526) - Nemocnice Šternberk, p.o.
Děkuji a doporučuji :) - misa_mama (ID: 36490) - Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Krušné chvilky v Olomoucké porodnici - Poulita (ID: 36481) - Fakultní nemocnice Olomouc
Recenze porodnice Chrudim 2020 - Len63 (ID: 36341) - Nemocnice Chrudim, a.s.
vše v nejlepším pořádku - Monilkaa (ID: 35829) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Velké díky a pochvala - Lucie (ID: 35141) - Nemocnice Prachatice, a.s.
Bohunice nikdy více - Jana450 (ID: 34846) - Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice


Podělte se o své osobní zkušenosti s porodem a poporodní péčí o vás a vaše dítě v konkrétní porodnici a pomožte tak ostatním maminkám v jejich rozhodování, jakou porodnici si vybrat.
PokojVyšetřovnaBudova porodnice
Klikněte pro zobrazení celé fotogalerie porodnic

Tipy na články o těhotenství, porodu a péči o dítěKromě uvedených článků doporučujeme také navštívit naše speciální sekce těhotenství týden po týdnu, moje první těhotenství a dvojčata a vícerčata, které obsahují spousty užitečných rad a informací. S nalezením jakéhokoliv článku na našem webu vám pomůže vyhledávací centrum.
linka bezpečí

Jsme tu pro vás ... naseporodnice.cz


Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat obavy nejen z těhotenství a porodu, ale i z následného mateřství, kdy budete pečovat o své miminko a postupně mu budete předávat své životní zkušenosti. Nabízíme vám široké spektrum informací od určení plodných dnů přes typy porodů k dětskému očkovacímu kalendáři. Sestavili jsme pro vás také řadu užitečných katalogů služeb, jako jsou kurzy plavání pro děti nebo přehled mateřských školek.Info: Mapa stránek | Kontakty | Provozní podmínky serveru | Použití cookies | Soukromí Impression Media

Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní

Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.

Copyright naseporodnice.cz, 2008-2020, provozovatel webu a autoři obsahu