Rodina: Co dělat, když nás naštve partner

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2
RE: Co dělat??
To je jako kdybych to psala já..přesně tak to i u nás doma...naprosto přesně
22.06.2009 18:29:43
odpovědět
Už mě to štve.Před pul rokrm jsme si konečně pořidili internet.Dokud sme se z manželem učili tak to šlo.Manžel ale začal ted četovat.Sedí tu i do dvou do rana.Mluvili sme o tom pry si jenom dopisuje jen tak,ale znam spoustu lidi kteří se takhle hadají.To ja nechci,ale už mi vadí usínat sama.Sedí tu od osmi večera jak začne televize až do rana.Proč maji potřebu lidí četovat,když doma maji všechno?Nechapu to.Jsem divna?Mě by to totiž nenepadlo když mam doma pohodu si z někym dopisovat.Mate někdo takovou skušenost?Mam to přehližet.Nebo byt naštvana nebo ja fakt nevím.Nechci vypadat že mu všechno zakazuji ale opravdu mi to vadí.
02.06.2009 08:21:08
odpovědět
Ahoj holky.Chci radu.Skončila mi mateřska a ja zustala na uřadě prace bez přijmu.Našla sem si aspon brigadu kde si přividělam 4000.Ale manželovi je to malo a mam furt na taliři že on tahne všechno sam a ja do prace nechci atd.Je mi stoho všeho na nic.O děti ma postarano,uklizeno,navařeno atd.Ale je mu to malo .Už pomišlim na rozvod protože nechci byt z člověkem ktery mě uraží a nevaži si mě.Jsem stoho špatna furt jenom peníze,peníze.Copak už nic jiného není.?
08.05.2009 12:46:57
odpovědět
říká se, že vztah plný hádek je plnohodnotný a člověk si má alespoň co říct a naopak vztah bez hádek stojí za nic... musím říct, že my máme podle tohoto rčení sakra plnohodnotný vztah :o))). Čekáme první miminko a už ze mě dělá puťku, která musí být jenom doma a nikam jinam nesmí... ale když jde pán do hospody a vrátí se zlitý tak je zle, že si dovolím něco říct... asi by to chtělo ráznější jednání z mojí strany, nee?
13.02.2009 11:06:36
odpovědět
Oplácet stejnou mincí
Ahoj, můj protějšek dost dlouho nedokázal rozeznat, co je v životně důležitějšího, kdy ustoupit ze svých plánů, čímž mě děsně prudil. Když si něco umanul a já počítala s jiným společným programem, tak dával natolik najevo, že je jeho program přednější, že mě přešla veškerá chuť. Raději jsem mu řekla, ať mi jde z očí, občas i něco peprnějšího. Samozřejmě mě to štvalo, občas jsem si i pofňukala, ale pak jsem si konečně našla kámošku, začala jsem chodit sama pravidelně pryč a hned byl oheň na střeše Začal větřit, podezírat a podobně.Tak to nějakou dobu trvalo, pak jsme si vše trochu hlučněji vyříkali a hned je líp.Oni ti chlapi holt asi nemohou pochopit, že nás to nebaví být stále jen doma s dětmi, stát u plotny, prát, žehlit a jen čekat a čekat.Když už tou vrbou nechtějí být oni, tak holt musí trochu z toho svého slevit, abychom měly čas si třeba tady podrbat.Seznamce tedy hurá, hurá, hurá!!!!!!!
14.01.2009 20:48:57
odpovědět
Všichni chlapi jsou stejní
Myslím si dámy, že skoro všichni chlapi jsou stejní. Chtějí mít hlavně klid, ať po nich nikdo- a hlavně my - nic nechce, ať se můžou v klidu koukat na fotbal, v klidu si vypít kafíčko a najíst se. Sex mít jen když chtějí oni, když máme chuť my, tak to jsou unaveni, nebo brzo vstávají, nebo je něco v televizi. Na druhou stranu, když Vás občas příjemně překvapí malým dárečkem, nebo kytičkou, zajdou s Vámi na romantickou večeři nebo do kina, hned si uvědomíte, že ho stejně milujete, záleží Vám na něm, a nevyměnila by jste ho ani za milion...nebo možná za milion jo??!!
09.01.2009 19:02:13
odpovědět
dokonalý chlap??pěkná pohádka...
ahoj, myslím, že máš spíš štěstí, že tvůj chlap není přes týden doma..aspoň nemusíte denně řešit proč, hned jak přijde, šahá na ovladač, jí v obýváku u TV, nechává každý večer ponožky u postele a s tebou mluví jen když se ptá co je k obědu...My to teda nemáme až takový extrém jak píšu, ale kdybychse občas neozvala a nebyla sem tam hádka, tak už u tohodle modelu jsme dávno...Chlapy asi potřebujou ukázat směr........
10.12.2008 12:51:20
odpovědět
Můj muž je přes týden za prací pryč, ale i tak mě stačí skoro vždycky, když přijede domů něčím naštvat. Já od něho chci, až přijede domů, aby se věnoval našim dvěma klukům, aby něco udělal na baráčku, nebo na zahradě (spoustu práce dělám já, takže mám na mysli, fakt jen typické mužské práce), a večer aby se věnoval mě...slaměné vdově. vypadá to ale tak, že přijede domů, v první řadě se nají, pak kouká na Tv (fotbal, hokej, zprávy, vždycky se něco najde..) a večer jdeme k našim velice dobrým známým a kamarádům. Pokaždé se pohádáme, pak zase udobříme a tak je to pořád dokola. Dohodneme se na nějakém kompromisu, ale vždycky to trvá chvíli a je zase vše při starém. Prostě to nejde po dobrém ani po zlém. Myslím si, ale když se bavím s holkama, že je to všude stejné. takže takový máme asi úděl my ženy. Tak ať máte doma výjimku dámy!!!
02.12.2008 18:59:23
odpovědět
1 - 2


dětský bazárek