Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k mateřské škole - Mateřská škola, Prokopa Holého, Pardubice VII. - Rosice nad Labem

Zpět na stránku - Mateřská škola, Prokopa Holého, Pardubice VII. - Rosice nad Labem

Vítejte v tématické diskuzi věnované mateřské školce - Mateřská škola, Prokopa Holého, Pardubice VII. - Rosice nad Labem.

Veškerý obsah diskuze je volně přístupný, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
nová paní učitelka
Dobrý den.Od vnučky vím,že má novou paní učitelku Pavlínku.Má ji moc ráda,vypráví mi co s nimi všechno Pavlínka dělá.Ale od maminek jsem slyšela,že Pavlínka uvažuje o odchodu,a důvod je Vaše chování,nebojím se říct i šikanování a chování druhé učitelky Evy.Pokud Pavlínka,dětmi mimo jiné oblíbená a to Vám asi vadí odejde budeme si stěžovat na školním úřadě na Vaše praktiky,podpisů na petici seženu dost,už jsem s rodiči v kontaktu a nebudu se bát to i do médií.Mezi rodiči se šíří řeči jak se vše od příchodu Pavlínky změnilo k lepšímu.S pozdravem naštvaná babička
prarodička (ID: 28953)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.10.2014 15:20:22




Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi