Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Baby club ŽELVIČKY

Lokalita
KrajKarlovarský kraj
MěstoFrantiškovy Lázně
Plavání
Název Baby club ŽELVIČKY
Kontakty
Adresa Baby club Želvičky

Májová 101/7
Františkovy Lázně - Horní Lomany
351 01
Telefony/e-maily E- mail: info@zelvicky.cz

Mob.: 737 348 708
Web www.zelvicky.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Želvičky je zaměřen na plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Podporuje názor, že plavání pozitivně ovlivňuje motorický, citový i emoční vývoj dítěte a upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem.

Lekce jsou vedeny pod dozorem zkušené instruktorky Lucie Vimmerové, která je nejen fyzioterapeutkou, ale i instruktorem pro pohybový, sociální a psychický vývoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku a členem aliance plavání dětí.
Provozní doba Plavání probíhá v novém soukromém hotelu Francis Palace v pondělí a ve čtvrtek v domluvené hodiny.
Ceník Informace o cenách jsou na tel.č. 737 348 708. Klub poskytuje sourozenecké slevy 10% a slevy při pokračovacím kurzu 10%.
Doplňující informace
o plavání
Baby club Želvička se věnuje plavání dětí od 6 měsíců. Cílem plavání je vytvořit podmínky k pohybovým projevům kojence a k jejich podněcování formou příjemné pohybové aktivity.

Plavání vychovává děti k aktivnímu pohybu, otužuje organismus kojence, příznivě ovlivňuje srdeční a cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku. Děti po plavání lépe spí, mají větší chuť k jídlu, celkově lépe prospívají.

Díky plavání zesilují zádové svaly, pohyb ve vodě může pomoci k odstranění některých vad. Pohyb ve vodě uspokojuje i psychické potřeby dítěte.

Plavání dětí od 6 měsíců

Děti plavou skupinově v bazénu za přítomnosti rodičů. Plavecké kurzy probíhají 1x týdně. Délka jedné lekce je 30 minut a náplň závisí na věku a vyspělosti dětí, ale hodina probíhá formou hry. Právě hra ve vodě děti naučí orientovat se ve vodě, potápět se, dýchat do vody, splývat na zádech, skákat do vody.


Výživa a vitamíny

dětský bazárek