Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Aqua Club Žabičky

Lokalita
KrajVysočina
MěstoHavlíčkův Brod
Plavání
Název Aqua Club Žabičky
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Ing. Jana Tvrdíková
Mrzkovice 29
Světlá nad Sázavou
582 91

Adresa provozovny: Aqua Club Žabičky
Jahodova 2240
Havlíčkův Brod
Telefony/e-maily E - mail: tvrdikova@zabicky.cz

Mob.: 728 347 965
Web www.zabicky.cz
Popis služeb
Základní popis Aqua club Žabičky nabízí plavání dětí. Klub sídlí v zrekonstruovaném objektu. Klub nabízí plavání dětí od 2 měsíců v klubové vaně, nebo v domácím prostředí a kurzy plavání pro děti od 6 měsíce do 6 let věku v bazénu. Rozměry bazénu jsou 7 x 5 metrů, hloubka vody v bazénu je 1,2 m. Teplota vody je 31 stupňů Celsia. Voda v bazénu je upravována pomocí technologie UV lampy, která snižuje množství aktivního chlóru v bazénové vodě na minimální množství stanovené normou pro dětské bazény. Součástí klubu je odpočinková místnost a herna pro děti. Po plavání rodiče mohou využít občerstvení spojené s příjemným posezením.

Plavání kojenců a batolat je spojeno se začátky senzomotorického učení ve vodě. Jde především o
- plavecké dýchání
- spývání
- potopení, zanoření a orientaci pod vodou
- pády a skoky do vody
- záběrové dovednosti, rozvoj pocitu vody.

Při samotném plavání dochází k posilování břišních a zádových svalů, ke správnému psychomotorickému rozvoji, upevňuje se vztah mezi rodičem a dítětem, dítě se otužuje, lépe spí, zlepšuje se mu střevní peristaltika. Kojenecké plavání dosahuje velice dobré výsledky v kombinaci s rehabilitací při léčení tělesně postižených dětí, kojenců s lehkými odchylkami neuropsychického vývoje nebo lehkými disfunkcemi a s chronickým onemocněním horních cest dýchacích.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 2 měsíců do 6 měsíců ve vaně: cena 1 lekce je 260kč

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let: cena 1 lekce je 185kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2 měsíců do 6 měsíců
Kurzy plavání probíhají v klubové vaně nebo ve vaně v domácím prostředí. Mohou být zahájeny až po úplném zahojení pupíku miminka. Plavání kojenců není plaváním v tom pravém slova smyslu, jde spíše o hru rodičů s dětmi ve vodě, které však má velký význam pro pozdější výuku plaveckých způsobů. Vana je vždy napuštěna klasickou vodou z vodovodu, bez další chemické úpravy. Teplota vody se řídí podle potřeb miminka. Kurz je veden ukušenou instruktorkou plavání a lekce je rozdělena na tři části:
- teorie - předávají se zde informace o psychomotorickém vývoji děťátka, manipulaci ve vodě i na suchu.
- plavání
- masáž děťátka.
Celková délka hodiny je 60 minut.

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let
Kurzy plavání probíhají již v klubovém bazénu s teplotou vody 31 stupňů Celsia. Děti jsou rozděleny do skupinek podle věku a plaveckých dovedností. Maximální počet dětí ve skupince je však 6 dětí. Plavání probíhá v doprovodu rodičů. Délka lekce je 30 minut a náplní lekce je především hra a cvičení rodičů s dětmi ve vodě.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí