Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecká škola PLAVÁČEK

Lokalita
KrajHlavní město Praha
MěstoPraha obvod 10
Plavání
Název Plavecká škola PLAVÁČEK
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele:

Miluše Kopecká
Plavecká škola Plaváček
Písecká 2265/12
Praha 3
130 00

Adresa provozovny:

Plavecká škola Plaváček
Bazén Varta
Milánská 311
Horní Měcholupy
Praha 10
100 00
Telefony/e-maily E - mail: kopecka@plavani.com

Kontaktní osoba Miluše Kopecká mob.: 739 258 615

Kontaktní osoba Barbora Čutková mob.: 731 614 440

Recepce mob.: 603 935 585
Web www.plavani.com
Popis služeb
Základní popis Plavecká škola Plaváček, jejímž provozovatelem je Miluše Kopecká, se zaměřuje na plavání rodičů s dětmi a dětí předškolního a školního věku. Cílem výuky školy je výuka plavání s důrazem na zdraví, relaxaci a přirozený vývoj dětí.

Kurzy plavání probíhají v bazénu v Horních Měcholupech, jehož teplota je 30 stupňů Celsia. Úprava vody je prováděna slanou technologií, která je velice vhodná pro alergiky a astmatiky. Voda nezapáchá po chloru a nezpůsobuje alergické reakce a pálení očí. Kurzy plavání probíhají ve všech věkových kategoriích a výuku vedou zkušení pedagogičtí instruktoři plavání. Plavání je sport, který pozitivně ovlivňuje srdečně - cévní systém, podporuje zdravý vývoj dítěte, zlepšuje střevní peristaltiku, prohlubuje spánek, podporuje chuť k jídlu a upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem.
Provozní doba Plavání dětí do 5 let: po., út., st., čt., pá.:
- 9:00 12:00 hod.
- 13:00 - 18:00 hod.

Plavání předškolních dětí: po., út., st., čt., pá.:
- 9:00 - 12:00 hod.
- 13:00 - 18:00 hod.
Ceník Plavání dětí do 5 let: kurz 10 lekcí stojí 3 500 kč

Jednotlivá lekce: 400 kč

Plavání předškolních dětí: kurz 10 lekcí stojí 3 500 kč

Plavecká škola poskytuje slevový kupon pro dítě na další následný kurz ve výši 5%
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 5 let
Kurzy plavání rodičů s dětmi do 5 let probíhají v bazéně Na Vartě, v Horních Měcholupech. Ve výukových blocích se děti seznámí s vodním prostředím, upevňuje se vztah mezi rodičem a dítětem. Kurzy se zaměřují na koordinaci pohybu dítěte ve vodě. Výuka probíhá formou hry, s důrazem na hravost dětí, která je jejich přirozeností. Výuka je vedena zkušenými instruktory plavání. Teplota vody v bazénu je 30 stupňů Celsia a maximální počet dětí ve skupince je 6 dětí.

Plavání předškolních dětí
Kurzy plavání předškolních dětí probíhají v bazéně Na Vartě, v Horních Měcholupech. Kurzy jsou zaměřeny na přirozený vývoj dětí, na překonání jejich strachu z vody, plave se s pomůckami, hodiny jsou vedeny formou hry. Děti se v kurzech plavání naučí i základům plaveckých stylů. Plavání dětí od 3 let probíhá samostatně bez doprovodu rodičů a maximální počet dětí ve skupince je 8 dětí. Teplota vody v bazéně je 30 stupňů Celsia.